KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Oyunculara müjde: Horizon Forbidden West: Complete Edition PC ve PS5’e geliyor

Horizon Forbidden West Complete Edition Pc Ve Ps5 E Geliyor169240 0 Daha evvel Final Fantasy 16’nın resmi olarak PC’ye geldiğini duyuran Sony‘den bir sevindiren haber daha geldi. Guerrilla Games tarafından geliştirilen ve Horizon Zero Dawn’ın devam oyunu Horizon Forbidden West, çok yakında tanınan Playstation portları ortasına katılacak. Horizon Forbidden West: Complete Edition, PlayStation 5 (PS5) ve PC için resmen duyuruldu.

Horizon Forbidden West: Complete Edition PC ve PS5’e geliyor

Bugün yaptığı paylaşımda Sony, Horizon Forbidden West: Complete Edition sürümünün 6 Ekim’de Playstation 5, 2024 yılının başlarında ise PC’ye çıkış yapacağını duyurdu. Bu noktada oyunun PC portu, çeşitli kozmetik geliştirmeler ve ana kıssayı genişleten Burning Shores DLC’si de dahil olmak üzere Nixxes Software‘ın imzasını taşıyacak.

Bilmeyenler için birinci olarak 18 Şubat 2022 tarihinde PlayStation 5 ve Playstation 4 için satışa sunulan Forbidden West, hem açık dünya hem de oynanış dinamikleri ile olumlu tenkitler almayı başarmıştı.

Oyunun Complete Edition sürümünde ise dijital sanat kitabı, oyun içi müzikler ve Horizon Zero Dawn Vol. 1: Sunhawk dijital çizgi romanı yer alıyor. Ayrıyeten Fotoğraf Moduna özel poz ve yüz boyama özelliklerinin yanı sıra oyunculara kimi oyun içi öğeler de sunulacak. Bunlar ise şu formda:

  • Carja Behemoth Seçkine kıyafeti
  • Carja Behemoth kısa Yay
  • Nora Thunder Seçkine kıyafeti
  • Nora Thunder sapanı
  • Apex Clawstrider makine vurucu parçası
  • Kaynak paketiştı. 
İçerik
Facebook ve Instagram için ücretli abonelik dönemi başlıyor

Meta ile Avrupa Birliği (AB) ortasında bir müddettir bilgi kapalılığı ve reklamlar konusunda önemli bir1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
Western Digital ile Kioxia birleşmeyi planlıyor

NAND bellek pazarının iki büyük oyuncusu birleşiyor. Western Digital NAND bellek işini Kioxia ile birleştiriyor. Western1

1 dk. 5 Okundu
İçerik
Youtube, reklam engelleyicilere artık izin vermiyor

Dünyanın en büyük görüntü paylaşım platformu olan Youtube, kullanıcıların eklenti olarak kullandığı reklam engelleyicilere artık1

1 dk. 7 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.