KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Nothing Phone (2) için Nothing OS 2.0.3 güncellemesi başladı

Nothing Phone 2 Onemli Bir Guncelleme Aldi168649 0 Son periyodun ilgi çeken telefonları ortasına girmeyi başaran Nothing Phone (2) modeli güncellemelere sürat kesmeden devam ediyor. Kamera meseleleri için kısa bir mühlet evvel yama yayınlayan Nothing firması artık asıl güncellemeyi dağıtıyor.

Nothing OS 2.0.3 neler sunuyor?

Nothing OS 2.0.3 güncellemesi ile gelen birinci yenilik ana ekrana bir pusula widget’ı oldu. Ayrıyeten Zomato sipariş süreci Glyph orta yüzünde görülebiliyor. Son olarak aygıtın cep modunda olduğunu gösteren yeni bir orta yüz ve OTG uyumluluğunun güzelleştirilmesi yenilikler ortasında.

Bunların dışında ekran kaydedicinin çözünürlüğünün arttırılması, klavyenin ortaya çıkış animasyonunun hızlandırılması, NFC özelliğinin daha uygun hale getirilmesi, Bluetooth ilişkisinin uygunlaştırılması, kusurların giderilmesi formunda iyileştirmeler mevcut.

Nothing OS 2.0.3 güncellemesi bölge bölge dağıtılacağı için tüm kullanıcılara ulaşması ay sonunu bulabilir. Kullanıcıların Ayarlar menüsünden sistem güncellemelerini vakit zaman denetim etmesinde yarar var.

İçerik
WhatsApp’a otomatik güvenlik kodu doğrulama özelliği geliyor

Tanınan iletileşme uygulaması WhatsApp, Nisan ayında uygulamanın güvenliğini artırmayı amaçlayan birkaç yeni özelliği açıklamıştı. Ayrıyeten şirket, bu1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Kamera canavarı: Vivo X100 Pro+ görüntüleri internete sızdı

Vivo X90 serisi ile kullanıcılar olumlu tenkitler almayı başaran Vivo, çok yakında Vivo X100 serisini1

2 dk. 9 Okundu
İçerik
Intel Meteor Lake ”Core Ultra” işlemciler ufukta göründü

Teknoloji devi Intel, merakla beklenen Raptor Lake Refresh ve Meteor Lake işlemciler için hazırlıklarını sürdürüyor. Bu bağlamda yeni işlemciler1

3 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.