KATEGORİLER
Kripto Al Sat

MNG Kargo artık DHL Group’un bir parçası

Mng Kargo Artik Dhl Group Un Bir Parcasi169504 0

Rekabet Kurumu ve Bilgi Teknolojileri ve Bağlantı Kurumu’ndan gerekli onayların alınmasının akabinde pay bölüm süreci tamamlandı ve Türkiye’nin önde gelen kargo teslimat şirketlerinden MNG Kargo, artık resmi olarak DHL ailesinin bir modülü oldu. MNG Kargo, DHL Group’un eCommerce (DHL e-ticaret) iş ünitesine dahil olacak ve entegrasyon DHL eCommerce idaresinde ilerleyecek.

DHL eCommerce CEO’su Pablo Ciano, “MNG Kargo’nun kargo teslimat hizmetlerindeki uzmanlığı ve yurt içindeki yaygın ağı, Türkiye’deki hizmet teklifimizi daha da genişletmemize ve hudut ötesi Avrupa kargo ağımızı geliştirmemize yardımcı olacak. Yeni çalışma arkadaşlarımıza sıcak bir “hoş geldiniz” diyoruz ve yurt içi ve ötesindeki muazzam eCommerce potansiyelinden birlikte yararlanmayı sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.

Bu satın alma, Türkiye’de halihazırda mevcut olan çeşitli DHL kısımlarıyla iş birliği yoluyla, DHL Group müşterilerinin Türkiye içinde ve hudut ötesinde eşsiz lojistik tekliflerinden faydalanmalarını sağlayacak.

Türkiye’nin tüm kentlerinde 27 transfer merkezi ve 800’ü aşkın şubesi ile hizmet veren MNG Kargo, DHL eCommerce ünitesinin bir kesimi olacak ve DHL eCommerce Avrupa kargo teslimatı ağını tamamlayacaktır. Dijitalleşmeye yatkın, genç ve dinamik bir nüfusa sahip olan Türkiye’deki e-ticaret pazarının, önümüzdeki yıllarda AB pazarlarından daha yüksek, çift haneli büyümesi bekleniyor. DHL eCommerce’in yaygın küresel ağını ve dijital uzmanlığını MNG Kargo’nun lokal ayak iziyle birleştiren DHL Group, Türkiye pazarının yüksek büyüme potansiyelinden yararlanmayı hedefliyor.

Yoruma Kapalı: Bu içeriğe yorum eklenemiyor.

İçerik
Apple, iPhone mini serisinin fişini çekebilir

Apple 2020'de iPhone 12 mini'yi ve bir yıl sonra da iPhone 13 mini'yi tanıttığında küçük1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Spotify’dan yapay zeka müziklerine yeşil ışık

Spotify'ın patronu Daniel Ek, verdiği bir röportajda, şirketin yapay zeka (AI) tarafından oluşturulan müziği platformunda1

2 dk. 6 Okundu
İçerik
1Password, iOS 17 için güncellendi: Beklenen özellik geldi

1Password, iOS uygulaması için passkey (geçiş anahtarı) dayanağını getirdi. Güncelleme, iOS 17’nin yayınlanmasından birkaç gün1

1 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.