KATEGORİLER
Kripto Al Sat

MNG Kargo artık DHL Group’un bir parçası

Mng Kargo Artik Dhl Group Un Bir Parcasi169504 0

Rekabet Kurumu ve Bilgi Teknolojileri ve Bağlantı Kurumu’ndan gerekli onayların alınmasının akabinde pay bölüm süreci tamamlandı ve Türkiye’nin önde gelen kargo teslimat şirketlerinden MNG Kargo, artık resmi olarak DHL ailesinin bir modülü oldu. MNG Kargo, DHL Group’un eCommerce (DHL e-ticaret) iş ünitesine dahil olacak ve entegrasyon DHL eCommerce idaresinde ilerleyecek.

DHL eCommerce CEO’su Pablo Ciano, “MNG Kargo’nun kargo teslimat hizmetlerindeki uzmanlığı ve yurt içindeki yaygın ağı, Türkiye’deki hizmet teklifimizi daha da genişletmemize ve hudut ötesi Avrupa kargo ağımızı geliştirmemize yardımcı olacak. Yeni çalışma arkadaşlarımıza sıcak bir “hoş geldiniz” diyoruz ve yurt içi ve ötesindeki muazzam eCommerce potansiyelinden birlikte yararlanmayı sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.

Bu satın alma, Türkiye’de halihazırda mevcut olan çeşitli DHL kısımlarıyla iş birliği yoluyla, DHL Group müşterilerinin Türkiye içinde ve hudut ötesinde eşsiz lojistik tekliflerinden faydalanmalarını sağlayacak.

Türkiye’nin tüm kentlerinde 27 transfer merkezi ve 800’ü aşkın şubesi ile hizmet veren MNG Kargo, DHL eCommerce ünitesinin bir kesimi olacak ve DHL eCommerce Avrupa kargo teslimatı ağını tamamlayacaktır. Dijitalleşmeye yatkın, genç ve dinamik bir nüfusa sahip olan Türkiye’deki e-ticaret pazarının, önümüzdeki yıllarda AB pazarlarından daha yüksek, çift haneli büyümesi bekleniyor. DHL eCommerce’in yaygın küresel ağını ve dijital uzmanlığını MNG Kargo’nun lokal ayak iziyle birleştiren DHL Group, Türkiye pazarının yüksek büyüme potansiyelinden yararlanmayı hedefliyor.

Yoruma Kapalı: Bu içeriğe yorum eklenemiyor.

İçerik
LG’nin katlanabilir ekranlı ilk dizüstü bilgisayarı LG Gram Fold çıktı

Son yıllarda Lenovo ve Asus’un kompakt dizüstü bilgisayar tecrübesi ya da dev bir ekran sunan1

3 dk. 3 Okundu
İçerik
Google Pixel 8 ve 8 Pro’nun tanıtım sayfaları sızdı: İşte özellikleri

Teknoloji devi Google, önümüzdeki günlerde yeni kuşak telefonları Pixel 8 ve Pixel 8 Pro'yu duyuracak. Bu bağlamda heyecanlı bekleyiş1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Galaxy S24 Ultra, daha yeni 200MP sensör ile gelecek

Galaxy S24 serisi de üç modelden oluşacak; Galaxy S24, Galaxy S24 Plus ve Galaxy S241

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.