KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Marvel’s Spider-Man 2’den yeni fragman paylaşıldı

Marvel S Spider Man 2 Den Yeni Fragman Paylasildi168823 0 Sony tarafından dün gerçekleştirilen State of Play etkinliğinde Marvel’s Spider-Man 2 oyunundan yeni bir görüntü paylaşıldı. Insomniac Games tarafından geliştirilen imal, 2018’de çıkış yapan Marvel’s Spider-Man’in doğrudan devamı olacak. 

Marvel’s Spider-Man 2’den yeni fragman paylaşıldı

Yeni fragmana göz attığımızda, iki yeni New York bölgesi Queens ve Brooklyn’in eklendiğini görüyoruz ve şehrin boyutu neredeyse iki kat artmış durumda. Tıpkı vakitte 65’ten fazla kostüm, Peter Parker’ın Midtown High gibi eski uğrak yerleri ve yepyeni bir ağ kanatları mekaniği de oyunda mevcut olacak.

Ayrıca Marvel’s Spider-Man 2, PS5’in SSD’si sayesinde Peter Parker ve Miles Morales ortasında hızlı  bir halde geçiş yapma fırsatı sunacak. Bu noktada Insomniac Games, her ”Örümcek Kahraman’ın başka öyküleri ve aktiflikleri bulunduğunu” söylüyor. İşte Marvel’s Spider-Man 2’nin yeni fragmanı:

Marvel’s Spider-Man 2, 20 Ekim’de PlayStation 5 için çıkış yapacak. Halihazırda ön siparişe açılan oyunun stadart sürümü 1.499 TL, Deluxe sürümü ise 1.699 TL. Ayrıyeten Sony’nin mevcut siyaseti göz önüne alındığında oyunun PC’ye yaklaşık iki yıl içinde, tahminen de biraz daha kısa bir müddette çıkacağını söylemek gerçek olur.

İçerik
iPhone 12 yasağı diğer ülkelere yayılabilir: Yüksek radyasyon tespit edilmişti

Belçika bugün iPhone 12'nin potansiyel sıhhat risklerini tekrar değerlendireceğini açıkladı. Kelam konusu karar, Fransa'nın elektromanyetik1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Microsoft: Yapay zeka için en iyi seçenek Nvidia

Microsoft'un CTO'su, Nvidia GPU'larının yapay zeka için en düzgün seçenek olmaya devam etmesine karşın, AMD'nin1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Steam Deck için yeni sürüm yolda olabilir: FCC’de göründü

Bildiğiniz üzere bilhassa el konsolu pazarında büyük bir hareketlilik yaşanıyor. O denli ki yeni markalar1

1 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.