KATEGORİLER
Kripto Al Sat

M3 işlemcili MacBook Air ve MacBook Pro 2024’e ertelenmiş olabilir

M3 Islemcili Macbook Air Ve Macbook Pro Ertelenmis Olabilir168622 0 2020 yılında kendi tasarladığı M1 çip setini tanıtan Apple; MacBook Air, MacBook Pro, Mac küçük ve iMac aygıtlarını bu yonga seti ile güncellemişti. 2022 yılında da yeni jenerasyon M işlemcisini tanıtan firma, birçok argümana nazaran önümüzdeki aylarda M3 işlemcisini tanıtacak. TSMC’nin 3nm sürecinde üretilecek bu çip, Apple’ın M2 çip setine nazaran daha performanslı ve verimli olacak. Bu işlemci ile bir arada tanıtılması beklenen yeni kuşak MacBook Air ve MacBook Pro, yeni raporlara nazaran ertelenmiş olabilir.

Yeni jenerasyon MacBook Air ve MacBook Pro 2024’e ertelenmiş olabilir

Apple’a yakın kaynakları ile bilinen sağlam analist Ming-Chi Kuo, M3 işlemcili MacBook aygıtları hakkında konuştu. Kuo’ya nazaran Apple, M3 yonga setinden güç alacak 13” MacBook Air ve 13” MacBook Pro modellerini bu yıl tanıtmayacak. Emniyetli bir kaynak olan Mark Gurman, daha evvel bu aygıtların bu sonbaharda tanıtılacağını belirtmişti lakin görünüşe nazaran firma, bu bahisteki fikrini değiştirmiş.

M3 işlemcili iMac bu sene tanıtılabilir

M3 Islemcili Macbook Air Ve Macbook Pro Ertelenmis Olabilir168622 1 Kuo, gönderisinde MacBook Air ve MacBook Pro’dan bahsetse de yeni jenerasyon iMac hakkında rastgele bir bilgi vermedi. Bu nedenle, M3 işlemcili iMac’in yıl bitmeden tanıtılması mümkün görünüyor. Apple, muhtemelen ekim yahut kasım ayında düzenleyeceği bir aktiflikte M3 yonga setini ve bu yonga setinden güç alan birinci aygıtlarını tanıtacak. 

2024 yılında ise firmanın 13 inçlik MacBook Air ve MacBook Pro’yu, M3 Pro ve M3 Max işlemcisinden güç alan 14 ve 16 inçlik MacBook Pro modellerini tanıtması bekleniyor. Bakalım TSMC’nin 3nm fabrikasyon süreci, M3 işlemcisini ne kadar başarılı yapacak.
 

İçerik
iPhone 15 etkinliği öncesi Apple Watch Series 9’un yeni kordonu sızdırıldı!

Apple, iPhone 15’in yanı sıra yeni Apple Watch modellerinde deri yerine yapay gereçlerden yapılmış orijinal1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Merak sona erdi! Samsung Galaxy S23 FE tanıtıldı: İşte fiyatı ve özellikleri

Samsung, beklendiği üzere fiyat performans odaklı Galaxy S23 FE modelini duyurdu. Pekala Galaxy S23 FE1

3 dk. 5 Okundu
İçerik
Anakart Modelimi Nasıl Öğrenebilirim?

Anakart Modelimi Nasıl Öğrenebilirim? - Yaşadığımız çağ nedeniyle gerek iş hayatı gerek ise normal hayatımızda1

3 dk. 14 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.