KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Google Chrome, mobilde yeni ana sayfa tasarımına geçiyor

Google Chrome Mobilde Yeni Ana Sayfa Tasarimina Geciyor169708 0 Son yayınlanan Google Chrome Canary güncellemesi, Android kullanıcılarının kullanımına sunulacak yeni sekme sayfasını gösteriyor. Güncelleme, Google uygulamasındaki arama çubuğunu hatırlatan daha büyük bir arama çubuğunu dahil ediyor. En çok ziyaret edilen sayfalar alanında da değişiklikler kelam konusu.

[bkzdh=

Daha büyük arama çubuğu, sayfa kutucukları

Android için Google Chrome’un yeni sürümü daha büyük arama çubuğunu getirmenin yanı sıra en çok görüntülenen sayfaları kutucuklarla ayırıyor. Sayfanın art planı dinamik renklerden oluşuyor. Yeni dizaynla kullanıcı etkileşimlerinin artırılması ve tarayıcının çağdaş olduğu kadar görsel olarak da daha cazibeli hale getirilmesi amaçlanıyor.

Yeni değişiklikler, Chrome 118 sürümünde mevcut olacak lakin şimdiden de yeni tasarımı görmek mümkün. Chrome Canary sürümünde adres çubuğuna chrome://flags/#enable-surface-polish yazarak gelecek tasarımı görebilirsiniz. Yine tasarlanan yeni sekme sayfasını getirecek kararlı sürümün ne vakit yayınlanacağı muhakkak değil.

İçerik
Counter Strike 2 (CS2), Mac’lere gelecek mi? İşte Valve’ın açıklaması

Valve, yakın vakitte yaptığı açıklamada tanınan Counter Strike: Küresel Offensive’in (CS:Go) yerini alan Counter Strike1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
iPhone 15 Pro Max’e yoğun talep: Apple, siparişlere yetişemiyor!

Analist Ming-Chi Kuo, iPhone 15 ön siparişlerinin birinci hafta sonuna ait bir rapor yayınladı. Beklendiği1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Galaxy A15 performans testinden geçti: Neler sunuyor?

Galaxy S24, S24 Plus ve S24 Ultra içinhazırlıklarını sürdüren Samsung, bir yandan giriş ve orta segment1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.