KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Kapanan hat nasıl açılır? Turkcell & Vodafone & Türk Telekom kapanan hattı açtırma

Akıllı telefonlar genelde bir fizikî SIM, bir de eSIM ile çalışmakta. Çizginiz faturalı yahut her ay TL yüklemesi yaptığınız faturasız (kontörlü) çizgi olabilir. Faturanızın son ödeme tarihini uzunca bir müddet geçirir ya da belirli bir müddet TL yüklemezseniz telefon çizginiz kapanabilir. Bu durum başınıza geldiyse “Kapanan sınır tekrar açılır mı? merak ediyor olabilirsiniz. Kapanan çizgisi açtırmak mümkündür lakin her operatör için bir süreç var. Kapanan çizgi nasıl açılır, kapanan çizgisi açtırmak ne kadar fiyat ödemek gerekir? Turkcell, Türk Telekom, Vodafone, tüm operatörler için kapanan faturalı & faturasız sınırı açtırma süreci hakkında tüm merak edilenler burada.

Tamamen kapanan sınır nasıl açılır 📲

Kapanan Hat Nasil Acilir Kapanan Hatti Actirma Ucreti169518 0 Telefon sınırınız fatura borcu nedeniyle yahut aşikâr bir müddet TL yüklemesi yapmamanız durumunda kapanabilir. Fatura nedeniyle kapanan çizgi nasıl açılır sorusuna karşılık olarak; Sinirinizi yine kullanıma açtırmak için fatura borcunuzu, gecikme bedelini, hat açma-kapatma fiyatını ödemeniz gerekir. Pekala, faturasız kapanan sınır nasıl açılır? İşte her operatör için kontörlü kapanan sınırı açtırma süreci 👇🏻

Turkcell kapanan sınır nasıl açılır 📱

Kapanan Hat Nasil Acilir Kapanan Hatti Actirma Ucreti169518 1 Turkcell çizginize her 185 günde bir en az 10 TL yüklemeniz yahut çizginize en az 10 TL transfer almanız gerekir. Sınırınızın yarı etkin olduğu devir sonuna kadar tekrar TL yüklemesi yapmazsanız, numaranız iptal edilir ve çizginizi tekrar kullanamazsınız. Pekala, Turkcell sinirim aramalara kapandı nasıl açabilirim? Turkcell kapanan sınırı açtırma kolay bir süreçtir. İptal olan sınırlar 1 yıl isminize gizli tutuluyor, 1 yıl sonra satışa sunuluyor. Şayet 1 yılı geçmediyse kimliğinizle birlikte rastgele bir Turkcell mağazasına giderek numaranızı geri alabilirsiniz.

Vodafone kapanan çizgi nasıl açılır 📱

Kapanan Hat Nasil Acilir Kapanan Hatti Actirma Ucreti169518 2 Vodafone faturanız çizginize birinci bakiye yüklemenizde 180 günlük etkin kullanım mühleti başlar. 180 gün sonunda TL yüklemezseniz faal kullanım müddeti sona erer ve 90 günlük bekleme mühleti başlar. Bu müddet içinde en az bakiye meblağını yüklediğinizde tekrar etkin kullanım müddeti başlar. Lakin, bekleme mühleti sonunda lira yüklenmezse sınır büsbütün kapanır ve bilgileriniz silinir. Pekala, Vodafone kapanan çizgisi açtırma nasıl olur? Sinirinize tekrar TL yüklediğinizde sınırınız açılır.

Türk Telekom kapanan çizgi nasıl açılır 📱

Kapanan Hat Nasil Acilir Kapanan Hatti Actirma Ucreti169518 3 Türk Telekom’da son yükleme tarihinden itibaren 184 gün müddetince sınırınız aramalara açık olur. 184 günün sonunda tekrar yükleme yapmazsanız çizginiz dış aramalara kapatılır ve 92 günlük pasif müddet başlar. Bu müddette sınırınız dış aramalara kapanır, sadece aranabilirsiniz. Tekrar arama yapabilmek için yükleme yapmanız gerekir. Pasif müddetin bitimine kadar çizginize yükleme yapmamanız halinde çizginiz büsbütün kapatılır ve kontratınız iptal edilir. Pekala, Türk Telekom aramaya kapanan çizgi nasıl açılır? Türk Telekom kapanan çizgisi açmak için, sınırın kapatılmasını takiben 12 ay içinde Türk Telekom Bağlantı Merkezine giderek yeni abonelik kontratı yapmanız gerekir.

Bimcell kapanan çizgi nasıl açılır 📱

Kapanan Hat Nasil Acilir Kapanan Hatti Actirma Ucreti169518 4 Bimcell’de 184 gün faal mühlet, 92 gün pasif mühlet vardır. Son yükleme tarihinizden itibaren 184 gün içinde tekrar yükleme yapmanız gerekir. 184 günün sonunda tekrar yükleme yapmazsanız 92 günlük pisi mühlet uygulaması başlar ki bu devirde çizginiz dış aramalara kapalıdır. Pasif mühlet bitene kadar sinirinize yükleme yapmamanız durumunda çizginiz büsbütün kapatılır ve abonelik kontratınız iptal edilir. Çizginiz iptal olduğunda, açtırmak için sınır iptal tarihinden itibaren 1 yıl müddetiniz vardır. 1 yıllık mühlet içinde çizgi sahibi olarak abonelik kontratını doldurup gerekli dokümanları ileterek Bimcell kapanan sınırı açtırma sürecini gerçekleştirebilirsiniz.

Kapanan sınırı açtırma fiyatı ne kadar 🏷️

Kapanan Hat Nasil Acilir Kapanan Hatti Actirma Ucreti169518 5 Kapanan çizgisi açtırma kaç TL? hem faturalı hem de faturasız çizgi sahipleri için merak konusu. Sınırınız fatura borcu nedeniyle kapanırsa tekrar kapama/açma için bir fiyat ödemeniz gerekir. Hat kapama açma süreç ücreti her operatör için farklıdır. Türk Telekom, Vodafone, Turkcell kapanan sınırı açtırma fiyatı (2023) ne kadar merak edenler için;
  • Turkcell sınır açma kapama ücreti: 84,51 TL
  • Vodafone sınır açma ücreti: 84,51 TL
  • Türk Telekom kapanan sınırı açtırma ücreti: 84,51 TL

Operatörünüzden kesintisiz hizmet alabilmek için faturanızı vaktinde ödemeniz ya da belirli süreyi geçmeden TL yüklemeniz gerekir. Lakin, bazen faturalarda ödeme gecikebiliyor yahut TL yükleme unutulabiliyor. Bu durumda sınırınızın kapatılması durumuyla karşılaşabilirsiniz. Bu da beraberinde “Kapanan sınır tekrar açılır mı?”, “Kapanan sınır nasıl açılır?” gibi birçok soruyu getiriyor. Faturalı & faturasız kapanan sınırı açtırmak için ne yapılmalıdır? Turkcell, Türk Telekom, Vodafone, Bimcell, tüm operatörlerde kapanan sınırı açtırma fiyatı ne kadar? Kapanan çizgisi açtırmaya yönelik tüm merak edilenler burada.

İçerik
Google Haritalar, yeni renklere sahip bir görünüm test ediyor

Google Haritalar uygulamasının art plan harita katmanında yeni renkler test ettiği ortaya çıktı. Apple Maps'in1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Gerçek Squid Game başlıyor: Ödül 4.5 milyon dolar!

Squid Game 2. dönem ne vakit çıkacak şimdi bilinmiyor fakat Netflix, gerçek Squid Game’in yayınlanma1

1 dk. 11 Okundu
İçerik
NASA, 50 yıl önce Mars’taki yaşamı öldürmüş olabilir

Bilim dünyası tarafından genel olarak kabul gören fikir Mars’ın çorak ve cansız bir yer olduğudur.1

5 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.