KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Harry Potter severlere müjde: Hogwarts Legacy 2 geliyor

Harry Potter Severlere Mujde Hogwarts Legacy 2 Geliyor168425 0 Avalanche Software geliştirilen ve 1800’lerin sonlarında Harry Potter evreninde geçen aksiyon rol yapma oyunu Hogwarts Legacy, eksikliklerine karşın oyuncular tarafından epey beğenilmişti. Yeni gelen haberler ise Hogwarts Legacy 2’nin geliştirilmekte olduğunu sav ediyor.

Hogwarts Legacy 2 geliştirilme aşamasında

Hogwarts Legacy 2 söylentileri sinema sanayisiyle ilgili içerikleri ortaya çıkarma konusunda harika bir geçmişe sahip olan saygın MyTimeToShineHello‘dan geliyor. Devam oyunu hakkında birinci sefer bir bilgi duymuş olsak da oyun hakkında rastgele bir bilgi bulunmuyor. Öte yandan orjinal Hogwarts Legacy’nin kazandığı muazzam popülerlik göz önüne alındığında, bir devam oyunu nitekim de bekleniyordu. Oyun 1,3 milyar dolar gelir elde ederek bu yılın en çok satan oyunu oldu.

Bununla birlikte, Warner Bros Discovery’nin CEO’su David Zaslav’ın daha evvel şirketin “mükemmel” bir oyun yaratma konusundaki kararlılığıyla ilgili bir açıklama yapmış ve vakti gelmeden bir sinema ya da oyun çıkarmayacaklarını tabir etmişti. Münasebetiyle Hogwarts Legacy 2, genel olarak AAA oyun geliştirme süreçlerinde olduğu üzere en az 3 ila 4 yıl sonra ortaya çıkacaktır.

Bu ortada, birinci oyun PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One ve Nintendo Switch’te mevcut durumda. Ek olarak PC ve konsollar için geliştirilmekte olan Quidditch temalı bir oyun da yolda.

İçerik
Apple iCloud iki yeni abonelik seçeneği daha sunuyor

Geçtiğimiz aylarda iCloud bulut abonelik fiyatlarına yüzde 100 artırım yapan Apple, bu hafta ise daha1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
macOS 14 Sonoma, iOS 17 ile birlikte çıkabilir

Apple, yeni macOS sürümlerini genelde Ekim-Kasım aylarında yayınlıyor lakin bu yıl değişebilir. macOS 14 Sonoma1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Intel, 288 çekirdekli Sierra Forest Xeon işlemcisini duyurdu

Intel, bu hafta düzenlediği Innovation 2023 etkinliğinde gelecekteki tüketici eserleriyle ilgili pek çok ayrıntısı açıklamakla1

2 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.