KATEGORİLER
Kripto Al Sat

iPhone 15 Ultra sürprizi: 15 Pro Max, en üst model olmayabilir

Iphone 15 Ultra Serinin En Ust Modeli Olabilir168459 0 iPhone 15 serisi resmî olarak 12 Eylül’de TSİ 20.00’de başlayacak aktiflikte tanıtılacak. iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max olmak üzere dört modelin tanıtılacağı kesin. Fakat, Apple’ın beşinci bir model ekleyebileceği tarafında söylentiler var. Serinin en üst ve kıymetli modeli iPhone 15 Ultra olabilir.

Daha fazla bellek ve depolama

Yeni bir rapora nazaran, iPhone 15 Pro Max modeli 6GB RAM 1TB’a kadar dahili depolama alanıyla gelecek. iPhone 15 Ultra ise, 8GB RAM 2TB’a kadar dahili depolama alanı sunacak ve düz Pro modeline gelişmiş kamera özellikleriyle gelmesi bekleniyor. İki iPhone ortasındaki öteki özelliklerin birebir olması bekleniyor.

Tasarımda ufak değişiklikler

Apple, iPhone 15 serisinde tasarım değişikliğine gidecek. Yeni iPhone’lar, iPhone 5C üzere kavisli kenarlara sahip olabilir. Pro modellerde ayrıyeten titanyum çerçeve ve gövde kullanılabilir. Güç ve ses düğmeleri de mevcut modellere nazaran biraz daha aşağıda olabilir. Sessize alma anahtarının yerini Apple Watch Ultra’daki eylem düğmesi alacak. Tüm iPhone 15 modelleri Lightning temas noktası yerine USB-C portunu kullanacak. Lakin, iPhone 15 ve 15 Plus’ın mevcut Lightning portlu iPhone’larla yakın süratlerde data transferine müsaade vereceği, iPhone 15 Pro’ların daha yüksek süratlerde data transferi sağlayacağı söyleniyor.

Fiyat artışı bekleniyor

iPhone 15’in başlangıç fiyatının 800 dolar olması bekleniyor. Apple’ın bu yıl bilhassa Pro modellerde titanyum tasarımı kullanması ve periskop kamera kullanması üzere sebeplerle fiyat artışına gideceği konuşuluyor.

İçerik
Korsan futbol yayınları yapan IPTV uygulamalarına darbe

İspanyol futbol ligi LaLiga üzere Avrupa'daki öbür birçok büyük futbol ligi, yaygın bir korsan yayın1

2 dk. 4 Okundu
İçerik
Çok yönlü engel algılama özelliğiyle DJI Mini 4 Pro tanıtıldı

DJI Küçük 4 Pro, sonunda resmî olarak tanıtıldı. Drone, hafif ve kompakt yapıda ve kullanıcı1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
2024, Microsoft sayesinde AMD için büyük bir yıl olacak

Yapay zekanın yükselişinden şimdiye kadar en düzgün faydalanan şirket elbet Nvidia oldu. Pahasını 1 trilyon1

2 dk. 5 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.