KATEGORİLER
Kripto Al Sat

iOS 17.0.3 yayınlandı: iPhone 15 Pro’nun aşırı ısınma sorunu çözüldü!

Ios 17 0 3 Yayinlandi Iphone 15 Isinma Sorunu Cozuldu169442 0 Apple, iPhone 15 Pro’ların çok ısınma sorunu kabul etmiş ve yaptığı açıklamada sorunun titanyum dizaynla ilgisinin olmadığını, üçüncü parti uygulamalarla birlikte iOS 17’deki bir yanılgıdan kaynaklandığını söylemişti. Akabinde iOS 17.0.3 güncellemesi ile sorunun çözüleceği belirtilmişti. Beklenen güncelleme geldi; iOS 17.0.3 ile iPhone 15 Pro ve 15 Pro Max’in en büyük sıkıntılarından biri çözülmüş oldu.

iPhone 15’in ısınmasına yol açan sorun çözüldü

Bugün yayınlanan iOS 17 güncellemesinin yapı numarası 21A360. iPhone 15 Pro’ların ısınma problemini giderdiği söylenen sürüm, iOS 17 uyumlu tüm iPhone’lar için indirilebiliyor. Güncelleme notlarında her zamanki üzere değerli yanılgı düzeltmeleri ve güvenlik güncellemelerinin yanı sıra iPhone’un beklenenden daha sıcak çalışmasına neden olan bir sorunu çözdüğü yazıyor.

Kullanıcılar, yeni iPhone’ların çok ısınmasını titanyum kasaya bağladı lakin Apple, yeni dizaynın paslanmaz çelik dizayna sahip evvelki iPhone’lara nazaran daha düzgün ısı dağılımı sağladığını söyledi. Çok ısınmaya neden olduğu söylenen uygulamaların birçok güncellendi.

İçerik
Galaxy S24 serisinin çıkış tarihi belli oldu: Yakında geliyor

Samsung Galaxy S24, Galaxy S24+ ve Galaxy S24 Ultra modellerinden oluşan Samsung Galaxy S24 serisinin özellikleri hakkında1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Samsung, One UI 6.1 ile çok sayıda yapay zeka özelliği getirecek

Geçtiğimiz hafta Samsung, yapay zekâ performansında 14,7 kat artış sağladığını söylediği Exynos 2400 işlemcisini duyurdu.1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Steam Deck için yeni sürüm yolda olabilir: FCC’de göründü

Bildiğiniz üzere bilhassa el konsolu pazarında büyük bir hareketlilik yaşanıyor. O denli ki yeni markalar1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.