KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Google sızıntılara sinirlendi: Pixel üretimi Hindistan’a kaydırılabilir

Google Sizintilardan Bikti Pixel Uretimi Hindistan A Tasinabilir169371 0

Arama devi Google önümüzdeki 4 Ekim Çarşamba günü büyük bir lansman aktifliği düzenleyecek. Şirketin kelam konusu tarihte Pixel 8 serisini tanıtacağı zati herkesin malumu. Çünkü son birkaç aydır akıllı telefonlarla ilgili çok sayıda söylenti ve sızıntının ortalığa saçıldığına şahit oluyoruz.

Aşırı ölçüdeki sızıntılar şirket içinde birçok kişiyi rahatsız etmiş üzere görünüyor. Google’a yakın kaynaklara nazaran içeriden daima olarak bilgi sızdırılması önemli bir endişeye yol açmış durumda. Bu sıkıntıya bir tahlil olarak Pixel serisinin üretimi Vietnam’dan Hindistan‘a taşınabilir.

Son olarak Pixel 8 kutu içeriğini ve akıllı telefonun final dizaynını gözler önüne seren bir kutu açılışı görüntüsü internete sızdırılmıştı. İmgeler o kadar ayrıntılı ki Google’ın Çarşamba günkü etkinliğinde kamuoyuyla paylaşacağı hiçbir sürpriz ya da yeni bilgi kalmadı.

Son sızıntı fabrika kaynaklı

Sızıntılar elbette ki teknoloji dünyasının bir modülü fakat Google’ın içinde bulunduğu durum olağanın dışında ve hakikaten dikkat alımlı bir hal almaya başladı. Bunun nedeni şirketin düzenleyeceği etkinliklerden önce yeni eserlerle ilgili neredeyse her şeyin dışarıya sızdırılmış olması.

Google Sizintilardan Bikti Pixel Uretimi Hindistan A Tasinabilir169371 1

Arama devi şimdilik mevzuyla ilgili yorum yapmıyor. Fakat, kaynaklara nazaran kısa mühlet evvel ortaya çıkan Pixel 8 Pro kutu açılışı imajları direkt akıllı telefonun üretildiği fabrikadan sızdırıldı ve bu durum, yaşananların şirket için artık tahammül edilemez bir noktaya geldiğini gösteriyor.

İçerik
WhatsApp iPad uygulaması geliyor: Testler başladı!

Tanınan anlık iletileşme uygulaması WhatsApp, bilgisayarların akabinde tabletlere geliyor. iPad için WhatsApp uygulamasının gelmesi uzun1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Redmi, uygun fiyatlı 75 inç televizyonunu tanıttı: İşte özellikleri

Redmi, Çin dışı pazarlarda da uygun fiyatlı TV modelleriyle dikkat çeken bir üretici. Redmi TV1

1 dk. 12 Okundu
İçerik
Activision, Steam’deki oyunlarının Türkiye fiyatlarına fahiş zam yaptı

Microsoft bildiğiniz üzere kısa müddet evvel Activision Blizzard'ı satın alma sürecini tamamlamıştı. Muahedenin nihayete erdirilmesinin1

2 dk. 12 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.