KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Google sızıntılara sinirlendi: Pixel üretimi Hindistan’a kaydırılabilir

Google Sizintilardan Bikti Pixel Uretimi Hindistan A Tasinabilir169371 0

Arama devi Google önümüzdeki 4 Ekim Çarşamba günü büyük bir lansman aktifliği düzenleyecek. Şirketin kelam konusu tarihte Pixel 8 serisini tanıtacağı zati herkesin malumu. Çünkü son birkaç aydır akıllı telefonlarla ilgili çok sayıda söylenti ve sızıntının ortalığa saçıldığına şahit oluyoruz.

Aşırı ölçüdeki sızıntılar şirket içinde birçok kişiyi rahatsız etmiş üzere görünüyor. Google’a yakın kaynaklara nazaran içeriden daima olarak bilgi sızdırılması önemli bir endişeye yol açmış durumda. Bu sıkıntıya bir tahlil olarak Pixel serisinin üretimi Vietnam’dan Hindistan‘a taşınabilir.

Son olarak Pixel 8 kutu içeriğini ve akıllı telefonun final dizaynını gözler önüne seren bir kutu açılışı görüntüsü internete sızdırılmıştı. İmgeler o kadar ayrıntılı ki Google’ın Çarşamba günkü etkinliğinde kamuoyuyla paylaşacağı hiçbir sürpriz ya da yeni bilgi kalmadı.

Son sızıntı fabrika kaynaklı

Sızıntılar elbette ki teknoloji dünyasının bir modülü fakat Google’ın içinde bulunduğu durum olağanın dışında ve hakikaten dikkat alımlı bir hal almaya başladı. Bunun nedeni şirketin düzenleyeceği etkinliklerden önce yeni eserlerle ilgili neredeyse her şeyin dışarıya sızdırılmış olması.

Google Sizintilardan Bikti Pixel Uretimi Hindistan A Tasinabilir169371 1

Arama devi şimdilik mevzuyla ilgili yorum yapmıyor. Fakat, kaynaklara nazaran kısa mühlet evvel ortaya çıkan Pixel 8 Pro kutu açılışı imajları direkt akıllı telefonun üretildiği fabrikadan sızdırıldı ve bu durum, yaşananların şirket için artık tahammül edilemez bir noktaya geldiğini gösteriyor.

İçerik
Yandex AppMetrica SDK, açık kaynak kodu ile geliştiricileri başrole taşıyor

  Yandex uygulama geliştiricileri ve kullanıcılarının işlerini daha kolay ve esnek hale getirmek için açık1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Hangi Yazılım Dili Ne İşe Yarar?

Bilgisayar yazılım dilleri, programcıların bilgisayarlar ile iletişim kurabilmesini sağlayan bir dizi kod yapılarıdır. Programcının yazdığı1

2 dk. 8 Okundu
İçerik
Ufukta umut göründü: Samsung, yüzde 78’lik düşüş bekliyor

Global ekonomik krizin yansımaları büyük teknoloji devlerinin ceplerine de yansıdı. Kimi şirketler uçurumun kenarında, kimileri1

2 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.