KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Google Play Store’a Shorts stili videolar geliyor

Google Play Store A Shorts Stili Videolar Geliyor168524 0 Google Play Store’da listeler ve önerilenlere ek olarak, en âlâ ve en yeni uygulama ve oyunları ön plana çıkaracak görüntüler “The Play Report” kısmı geliyor. YouTube Shorts görüntü serisi, Google’ın kapalı cevherler olarak isimlendirdiği geri planda kalmış mükemmel uygulamaları da keşfetmeyi kolaylaştıracak.

YouTuber’lar da katkı sağlayacak

Google Play’deki yeni ve tanınan Android uygulamaları ve oyunların tanıtılacağı seri, Google çalışanları ve YouTube içerik üreticileri dahil olmak üzere dönüşümlü olarak uzman seslerden oluşan bir grup tarafından sunulacak. Bu görüntüler Play Store’un üst kısmında kaydırılabilir menü formunda bariz bir biçimde görünecek ve her dikey küçük fotoğrafın altında uygulamanın ismi gösterilecek. Görüntü görüntülendiğinde, oynatıcının çabucak alt kısmında “yükle” ilişkisi çıkacak.

Google Play Store, listelerde olağan görüntülere ek olarak YouTube Shorts videoları içerecek üzere görünüyor. Yeni görüntü alanı birinci olarak Amerika’daki kullanıcılara açıldı.

İçerik
Bütçe telefonu Motorola Moto G84 5G tanıtıldı: İşte fiyatı ve özellikleri

Lenovo çatısı altında akıllı telefon pazarındaki varlığını sürdüren Motorola, bütçe odaklı Moto G serisi eser yelpazesini genişletmeye1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
Microsoft, Bing Chat sohbet robotunu Skype’a entegre etti

Yazılım devi Microsoft, akıllı sohbet robotu Bing Chat'i eserlerine dahil etmeye devam ediyor. Yapay zekayı1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
James Dyson Ödülü’nün Türkiye kazananı açıklandı

James Dyson Vakfı tarafından her yıl düzenlenen ve sürdürülebilirlik odaklı mühendislik müsabakası olan James Dyson1

4 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.