KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Google Play Store’a Shorts stili videolar geliyor

Google Play Store A Shorts Stili Videolar Geliyor168524 0 Google Play Store’da listeler ve önerilenlere ek olarak, en âlâ ve en yeni uygulama ve oyunları ön plana çıkaracak görüntüler “The Play Report” kısmı geliyor. YouTube Shorts görüntü serisi, Google’ın kapalı cevherler olarak isimlendirdiği geri planda kalmış mükemmel uygulamaları da keşfetmeyi kolaylaştıracak.

YouTuber’lar da katkı sağlayacak

Google Play’deki yeni ve tanınan Android uygulamaları ve oyunların tanıtılacağı seri, Google çalışanları ve YouTube içerik üreticileri dahil olmak üzere dönüşümlü olarak uzman seslerden oluşan bir grup tarafından sunulacak. Bu görüntüler Play Store’un üst kısmında kaydırılabilir menü formunda bariz bir biçimde görünecek ve her dikey küçük fotoğrafın altında uygulamanın ismi gösterilecek. Görüntü görüntülendiğinde, oynatıcının çabucak alt kısmında “yükle” ilişkisi çıkacak.

Google Play Store, listelerde olağan görüntülere ek olarak YouTube Shorts videoları içerecek üzere görünüyor. Yeni görüntü alanı birinci olarak Amerika’daki kullanıcılara açıldı.

İçerik
Telefonum nerede, kaybolan telefon nasıl bulunur? (iPhone & Android)

Telefon kayboldu ne yapmalıyım? Telefon kaybetmek, akıllı telefon fiyatları göz önüne alındığında çok acı verici1

6 dk. 3 Okundu
İçerik
Mark Zuckerberg, iletişimin geleceğini sergiledi

Instagram, Facebook ve WhatsApp üzere toplumsal ağları bünyesinde barındıran Meta ve onun CEO’su Mark Zuckerberg,1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
Türk donanmasına 100 km menzilli hava savunma füzesi katılıyor

Türk savunma endüstrisi hava savunma sistemlerinde ilerlemeye devam ediyor. Kara platformlarında elde edilen gelişmeler artık1

2 dk. 6 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.