KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Google Play Store’a Shorts stili videolar geliyor

Google Play Store A Shorts Stili Videolar Geliyor168524 0 Google Play Store’da listeler ve önerilenlere ek olarak, en âlâ ve en yeni uygulama ve oyunları ön plana çıkaracak görüntüler “The Play Report” kısmı geliyor. YouTube Shorts görüntü serisi, Google’ın kapalı cevherler olarak isimlendirdiği geri planda kalmış mükemmel uygulamaları da keşfetmeyi kolaylaştıracak.

YouTuber’lar da katkı sağlayacak

Google Play’deki yeni ve tanınan Android uygulamaları ve oyunların tanıtılacağı seri, Google çalışanları ve YouTube içerik üreticileri dahil olmak üzere dönüşümlü olarak uzman seslerden oluşan bir grup tarafından sunulacak. Bu görüntüler Play Store’un üst kısmında kaydırılabilir menü formunda bariz bir biçimde görünecek ve her dikey küçük fotoğrafın altında uygulamanın ismi gösterilecek. Görüntü görüntülendiğinde, oynatıcının çabucak alt kısmında “yükle” ilişkisi çıkacak.

Google Play Store, listelerde olağan görüntülere ek olarak YouTube Shorts videoları içerecek üzere görünüyor. Yeni görüntü alanı birinci olarak Amerika’daki kullanıcılara açıldı.

İçerik
OnePlus’ın bir sonraki tableti OnePlus Pad Go olabilir

Geçtiğimiz Nisan ayında OnePlus Pad'i piyasaya süren OnePlus'ın şimdilerde yeni bir tablet üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
iPhone 15’lerde kurulum hatası: Apple logosunda kalıyor!

Apple, iPhone 15 ile gelen iOS 17 sürümündeki yanlışın eski iPhone’daki bilgileri aktarırken sorun çıkaracağına1

1 dk. 7 Okundu
İçerik
Yeni Intel Arc ve Iris sürücüleri paylaşıldı: İki kata kadar artış sunuyor

Arc Alchemist GPU ailesi ile masaüstü ekran kartı rekabetine dahil olan Intel, hem Arc hem de1

3 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.