KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Google Pixel Buds Pro’nun yeni görselleri ortaya çıktı

Google Pixel Buds Pro Nun Yeni Gorselleri Ortaya Cikti169323 0 Teknoloji devlerinden Google, şimdilerde 4 Ekim’de gerçekleştireceği aktiflikte yeni cihazları Pixel 8 ve 8 Pro’yu duyuracak. Bu aygıtlara ek olarak şirketin Pixel Buds Pro’yu da tanıtması bekleniyor ve yakın bir vakitte aygıtın yeni görselleri ortaya çıktı.

İşte Google Pixel Buds Pro’nun beklenen özellikleri ve fiyatı:

Mercan, limon otu, kömür grisi, porselen ve gök mavisi olmak üzere beş farklı renk seçeneğiyle piyasaya çıkması beklenen Google Pixel Buds Pro, renk seçenekleriyle yeni Pixel 8 serisiyle eşleşecek. 6 çekirdekli ses işlemcisiyle donatılacak kablosuz kulaklıkların rapora nazaran mavi varyantı, Sky Blue yerine Bay Blue olarak isimlendirilecek

Google Pixel Buds Pro Nun Yeni Gorselleri Ortaya Cikti169323 1 11mm dinamik şoförlerle gelmesi beklenen Google Pixel Buds Pro, aktif gürültü önleme (ANC), şeffaf mod ve ekolayzır üzere çeşitli ses özellikleri sunacak. Üçlü mikrofon suramı ile gelecek kulaklık, Bluetooth 5.0 desteğine sahip olacak. 
Google Pixel Buds Pro Nun Yeni Gorselleri Ortaya Cikti169323 2 Tek şarjla 11 saate kadar dayanması beklenen kulaklıklar, etkin gürültü engelleme kapalıyken şarj kutusuyla birlikte 31 saate kadar kullanım sunacak. Son olarak su ve toza karşı dayanıklılık için IPx4 sertifikasına sahip olacak kulaklıkların 199 dolarlık fiyat etiketiyle piyasaya sürülmesi bekleniyor.
İçerik
BenQ, yeni 4K HDR projektörü ile oyuncuları hedefliyor

BenQ, geçtiğimiz eylül ayının ortalarında güncellenmiş X3100i oyun projektörünü tanıtmıştı. Birçok özellik ve etkileyici yüksek1

2 dk. 5 Okundu
İçerik
Samsung Galaxy M44 5G’den yeni bilgiler var: Yakında geliyor

Samsung Galaxy M44 5G için artık geri sayım başlamış durumda. Akıllı telefon her an piyasaya1

1 dk. 8 Okundu
İçerik
Minecraft’a Star Wars DLC’si geliyor!

Minecraft'ın büyük Live aktifliği düzenlendi. Aktiflikte oyun ile ilgili yeni duyurular yapıldı. İşte bütün aktiflikte1

2 dk. 34 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.