KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Google Haritalar, yeni renklere sahip bir görünüm test ediyor

Google Haritalar Yeni Renklere Sahip Bir Gorunum Test Ediyor168394 0 Google Haritalar uygulamasının art plan harita katmanında yeni renkler test ettiği ortaya çıktı. Apple Maps’in renklerine benzemesiyle dikkat çeken yeni renklerin bulunduğu görseller ise yeni bir rapor sayesinde ortaya çıktı.

 

Google Maps, Apple Haritalar’a emsal renkler test ediyor

Google Haritalar Yeni Renklere Sahip Bir Gorunum Test Ediyor168394 1 Google Haritalar’ın yeni arayüzünde açık temadaki suların bulunduğu alanlar daha açık ve yeşilin tonlarına kayarken ağaçlık bölgeler daha koyu bir yeşile bürünmekte. Google Haritaların eski sürümünün solda yeni sürümünün ortada ve sağ tarafında ise Apple Maps’in bulunduğu o görsellerde yeni sürümde yollar ise daha koyu bir gri tonuna dönüşmüş.
Google Haritalar Yeni Renklere Sahip Bir Gorunum Test Ediyor168394 2 Google Haritalar’ın karanlık temasında ise çok fark eden renk tonları bulunmamakta. Fakat genel olarak eski sürüme kıyasla suların bulunduğu alanlar tekrar daha koyu renklere sahip. Son olarak yeni arayüzde yol tanımlarında kullanıcıyı yönlendiren panelin ise daha koyu bir yeşil renk tonuna sahip olduğu görülmekte.
İçerik
Linkedln gelirleri arttı: 1384 çalışanını işten çıkardı

Microsoft'un iş ağı platformu LinkedIn, bu yıl ikinci defa büyük bir işten çıkarma atılımı yapıyor.1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
TP-Link pencere tasarımlı yönlendiricisini duyurdu

Bir periyot köşegen dizayndan vazgeçmeyen yönlendiriciler oyun dünyasının da işin içine girmesiyle daha agresif dizaynlara1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Honor 100 Pro yakında Snapdragon 8 Gen 2 ve 1.5K ekranla geliyor

Honor 90 Pro geçtiğimiz Mayıs ayında piyasaya sürülmüştü. Görünüşe bakılırsa şirket artık de Honor 1001

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.