KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Google Haritalar, yeni renklere sahip bir görünüm test ediyor

Google Haritalar Yeni Renklere Sahip Bir Gorunum Test Ediyor168394 0 Google Haritalar uygulamasının art plan harita katmanında yeni renkler test ettiği ortaya çıktı. Apple Maps’in renklerine benzemesiyle dikkat çeken yeni renklerin bulunduğu görseller ise yeni bir rapor sayesinde ortaya çıktı.

 

Google Maps, Apple Haritalar’a emsal renkler test ediyor

Google Haritalar Yeni Renklere Sahip Bir Gorunum Test Ediyor168394 1 Google Haritalar’ın yeni arayüzünde açık temadaki suların bulunduğu alanlar daha açık ve yeşilin tonlarına kayarken ağaçlık bölgeler daha koyu bir yeşile bürünmekte. Google Haritaların eski sürümünün solda yeni sürümünün ortada ve sağ tarafında ise Apple Maps’in bulunduğu o görsellerde yeni sürümde yollar ise daha koyu bir gri tonuna dönüşmüş.
Google Haritalar Yeni Renklere Sahip Bir Gorunum Test Ediyor168394 2 Google Haritalar’ın karanlık temasında ise çok fark eden renk tonları bulunmamakta. Fakat genel olarak eski sürüme kıyasla suların bulunduğu alanlar tekrar daha koyu renklere sahip. Son olarak yeni arayüzde yol tanımlarında kullanıcıyı yönlendiren panelin ise daha koyu bir yeşil renk tonuna sahip olduğu görülmekte.
İçerik
Cyberpunk 2077’nin devam oyunu FPS olmayabilir

2020 yılında sorunlu bir çıkış yaşayan Cyberpunk 2077, oyun tarihinin en büyük tartışmalarından birine yol1

2 dk. 4 Okundu
İçerik
Galaxy S24 serisinin ekran parlaklığı “göz kamaştırabilir”

Görünüşe nazaran kağıt üzerinde tüm Galaxy S24 modelleri teknik özellik artışı alacak. Hatta temel ve1

2 dk. 5 Okundu
İçerik
Huawei P60 Pro rekora koşuyor: Satışlar 12 milyonu aşabilir

Bildiğiniz üzere Huawei, ABD tarafından ticari kara listeye alınmış vefirmanın 5G, Android işletim sistemi ve getirdiği1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.