KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Ghostbusters: Rise of the Ghost Lord Çıkış Tarihi Açıklandı

 
Geliştirici nDreams, Ghostbusters: Rise of the Ghost Lord’un 26 Ekim’de PlayStation VR2 ve Quest için çıkış yapacağını duyurdu. Sanal gerçeklik macerasında arkadaşlarınızla kadro kurabiliyor ve hayalet avcısı olabiliyorsunuz.
 
İş birliğine dayalı bir yapıya sahip
 
045Ab91D 7E57 4F47 B720 56C7350C9215 
 
San Francisco kentini Hayalet Lord’dan kurtarmaya çalışacağınız oyunda sanal gerçeklik için özel olarak tasarlanmış iş birliği mekaniği yer alıyor. Oyunda çok oyunculu macera içerisinde arkadaşlarınızı toplayabiliyor ve grubunuzu genişletebiliyorsunuz. 
 
Serinin klasik araçlarından yeni taretlere ve oradan da hayalet tuzaklarına kadar daha evvel görülmemiş Ghostbustin’ aygıtlarıyla kendinizi donatabiliyorsunuz. Boyutlar ortası portalları kapatmak ve hayaletleri ortadan kaldırmak üzere çeşitli vazifeleri üstlenebileceğiniz oyunda bulmacaları çözebiliyor, hayaletleri tuzağa düşürebiliyor ve arkadaşlarınıza bir arada planlar yapabiliyorsunuz.
 
Arkadaşlarla vakit geçirmek istiyorsanız bu oyunda size nazaran bir yapı sunuluyor. Lakin oyunu tek başınıza da oynayabiliyor ve böylelikle Hayalet Lord’u kendi başınıza alt edebiliyorsunuz. 
 
Oynanış fragmanı
 
 

İçerik
Trepang2 PS5 ve Xbox Series Konsollarına Geliyor

 Yayıncı Team17 ve geliştirici Trepang Studios, birinci şahıs nişancı oyunu Trepang2'nin PlayStation 5 ve Xbox1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Roblox Eylül’de Quest’e, Ekim’de PS5 ve PS4’e Geliyor

 Roblox Corporation, çevrimiçi oyun platformu Roblox'un Eylül ayı sonlarında Quest başlığına akabinde Ekim ayında PlayStation Store üzerinden PlayStation1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Oyunlar İçin En İyi Ayarlar

Oyunlar İçin En İyi Ayarlar - Bilgisayar oyunları her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmayı başarırken1

2 dk. 14 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.