KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Gecikme yok: iOS 17 ve iPadOS 17 bu kez birlikte yayınlanacak

Gecikme Yok Ios 17 Ve Ipados 17 Bu Kez Birlikte Yayinlanacak168450 1 Apple merakla beklenen Eylül aktifliğini önümüzdeki hafta gerçekleştirecek. Cupertinolu şirket geçen yıl iOS 16 ve iPadOS 16 sürümlerini farklı zamanlarda yayınlamıştı. Lakin bu kere her iki büyük yazılım güncellemesini de tıpkı anda sunacağı bildiriliyor.

Söz konusu bilgiler Apple haberleriyle tanıdığımız Bloomberg muhabiri Mark Gurman’dan geldi. Gurman iOS 17 ve iPadOS 17‘nin 12 Eylül’de iPhone 15 serisinin duyurulmasının akabinde yayınlanacağını söylüyor. Lakin bir evvelki büyük sürümlerde bu bu türlü olmamıştı.

Gecikme Yok Ios 17 Ve Ipados 17 Bu Kez Birlikte Yayinlanacak168450 0

Geçen yıl neden gecikme oldu?

Hatırlatma açısından iOS 16’nın 12 Eylül’de, iPadOS 16’nın ise neredeyse bir ay sonra yayınlandığını belirtelim. Cupertinolu şirket Stage Manager fonksiyonunu daha âlâ hale getirmek için yazılımı geciktirmek zorunda kaldı. Çünkü iPadOS 16’nın beta sürümlerinde çoklu vazife yetenekleriyle alakalı birçok hata tespit edilmişti.

Bu istihbaratlar Apple’ın kendi iç geliştirme süreçlerine dayandığı için beta sürümlerinde beklenmedik kritik yanılgılar bulunmadığı sürece her şeyin planlandığı üzere gitmesi olası. Yani büyük ihtimalle bu yıl şirketin iOS 17 ve iPadOS 17’yi aygıtlara aynı anda ulaştırdığını göreceğiz.

İçerik
HP dünyanın en ince 17 inç katlanabilir dizüstü modelini sunar

Son periyotta katlanabilir dizüstü modelleri daha fazla dikkat çekmeye başladı. Markalar en azından portföylerinde bir1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Microsoft, dev Activision satın alımını haftaya kapatmayı hedefliyor

Microsoft'un Activision Blizzard'ı satın alma sürecini önümüzdeki hafta tamamlayacağı bildiriliyor. The Verge'e konuşan bir kaynağa1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Xiaomi 13T ve Xiaomi 13T Pro’nun basın görselleri ortaya çıktı

Xiaomi bu ayın sonlarına hakikat Avrupa pazarında yeni amiral gemisi akıllı telefonları Xiaomi 13T ve1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.