KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Galaxy Tab S9 FE ve S9 FE Plus Avrupa’da listelendi: İşte fiyatı

Galaxy Tab S9 Fe Ve S9 Fe Plus Avrupa Da Listelendi Iste Fiyati168439 0 Samsung, geçtiğimiz haftalarda tanıtılan Galaxy Tab S9 ailesini genişletmeye hazırlanıyor. Bu bağlamda ailenin yeni üyeleri Galaxy Tab S9 FE (11 inç) ve S9 FE Plus (12,4 inç) hakkında bir müddettir sızıntılar duymaya devam ediyoruz. Son olarak her iki tablet, Avrupa merkezli bir perakende sitesinde listelendi. 

Galaxy Tab S9 FE fiyatı sızdı

Yeni paylaşılan raporlara nazaran Galaxy Tab S9 FE, 549 euro’dan başlayan fiyatlara sahip olacak. Lakin bu fiyatlandırmanın standart 11 inçlik modele ilişkin olduğunu belirtelim. 12,4 inç Galaxy Tab S9 FE Plus’ın 8GB/128GB sürümü ise 749,99 euro fiyatla tanıtılacak. Bu fiyatlandırmanın vergiler ve tarifeler nedeniyle farklılık gösterebileceğini belirtelim.

Galaxy Tab S9 Fe Ve S9 Fe Plus Avrupa Da Listelendi Iste Fiyati168439 1 Bilmeyenler için FE yani Fan Edition tabletlerin Galaxy Tab S9 serisine nazaran daha ucuz bir alternatif olması bekleniyor. Bununla birlikte her iki model, ana seriden farklı olarak Exynos 1380 platformundan güç alacak. Samsung, dayanak sayfaları üzerinden her iki Galaxy Tab S9 FE modelini doğrulamış olsa da, aygıtın duyuru tarihini şimdi netleşmedi.

Tabletler için konuşulan öteki ayrıntılar arasında S Pen, stereo hoparlörler, USB Type-C irtibat noktası ve 45W hızlı şarj olarak sıralayabiliriz. Ayrıyeten aygıtlarda GPS, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3 ve Samsung DeX desteğinin de yer alacağını hatırlatalım.

İçerik
Starlink’e rakip geldi: Amazon, uydu tabanlı internet projesinde ilk uyduyu fırlattı

United Launch Alliance yahut kısaca ULA, Amazon'un birinci uydu fırlatmasının başarılı olduğunu duyurdu. Havacılık ve1

1 dk. 4 Okundu
İçerik
İlk kez soyu tükenmiş bir türden RNA elde edildi

Tazmanya ada eyaleti dışında bu çizgili, köpek büyüklüğündeki hayvan yaklaşık 2.000 yıl evvel başka doğal1

2 dk. 3 Okundu
İçerik
BİM marketler Redmi Note 12 satacak

Geçtiğimiz haftalarda Redmi Note 12 Pro ve Redmi Note 12 S akıllı telefon modellerini raflarına1

1 dk. 6 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.