KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Galaxy Tab S9 FE ve S9 FE Plus Avrupa’da listelendi: İşte fiyatı

Galaxy Tab S9 Fe Ve S9 Fe Plus Avrupa Da Listelendi Iste Fiyati168439 0 Samsung, geçtiğimiz haftalarda tanıtılan Galaxy Tab S9 ailesini genişletmeye hazırlanıyor. Bu bağlamda ailenin yeni üyeleri Galaxy Tab S9 FE (11 inç) ve S9 FE Plus (12,4 inç) hakkında bir müddettir sızıntılar duymaya devam ediyoruz. Son olarak her iki tablet, Avrupa merkezli bir perakende sitesinde listelendi. 

Galaxy Tab S9 FE fiyatı sızdı

Yeni paylaşılan raporlara nazaran Galaxy Tab S9 FE, 549 euro’dan başlayan fiyatlara sahip olacak. Lakin bu fiyatlandırmanın standart 11 inçlik modele ilişkin olduğunu belirtelim. 12,4 inç Galaxy Tab S9 FE Plus’ın 8GB/128GB sürümü ise 749,99 euro fiyatla tanıtılacak. Bu fiyatlandırmanın vergiler ve tarifeler nedeniyle farklılık gösterebileceğini belirtelim.

Galaxy Tab S9 Fe Ve S9 Fe Plus Avrupa Da Listelendi Iste Fiyati168439 1 Bilmeyenler için FE yani Fan Edition tabletlerin Galaxy Tab S9 serisine nazaran daha ucuz bir alternatif olması bekleniyor. Bununla birlikte her iki model, ana seriden farklı olarak Exynos 1380 platformundan güç alacak. Samsung, dayanak sayfaları üzerinden her iki Galaxy Tab S9 FE modelini doğrulamış olsa da, aygıtın duyuru tarihini şimdi netleşmedi.

Tabletler için konuşulan öteki ayrıntılar arasında S Pen, stereo hoparlörler, USB Type-C irtibat noktası ve 45W hızlı şarj olarak sıralayabiliriz. Ayrıyeten aygıtlarda GPS, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3 ve Samsung DeX desteğinin de yer alacağını hatırlatalım.

İçerik
Düşük gecikme ile 12 saat pil ömrü: Karşınızda Sony InZone Buds

Sony, geçtiğimiz gün gayriresmi olarak PS5 Slim olarak isimlendirilecek yeni PS5 modelini tanıttı. Firma tıpkı1

2 dk. 13 Okundu
İçerik
Google, şifrelerin fişini çekti! Artık geçiş anahtarları kullanılacak

Google, kullanıcıların Google hesaplarındaki şifrelerden vazgeçerek, aygıtlarınızda yerleşik olarak bulunan pin, yüz yahut parmak izi1

2 dk. 5 Okundu
İçerik
Bir sonraki Apple Watch Ultra büyük yeniliklerle gelecek

Apple'ın yeni Apple Watch Ultra 2 modeli, 3.000 nit üzere yüksek parlaklık düzeylerine ulaşan güncellenmiş1

1 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.