KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Ducati sınırlı sayıda elektrikli bisikletini duyurdu

Ducati Powerstage Rr Limited Edition Guc Icin Tasarlandi169473 0 Lüks araç markaları da yavaş yavaş elektrikli bisiklet ve scooter kesimine adım atmaya başladı. Vakit zaman sonlu sayıda eserler üst düzey fiyatla meraklıları için piyasaya çıkıyor. Ducati de bundan geri kalmadı.

Ducati Powerstage RR Limited Edition özellikleri ve fiyatı

Ducati Powerstage RR Limited Edition elektrikli bisiklet sonlu sayıda üretildi. Firmanın eser yelpazesindeki en sağlam elektrikli bisiklet ve büsbütün karbon fiber gövde kullanılan birinci dayanıklılık bisikleti. İskeletin gerilime açık olan kısımları ekstra karbon fiber ile desteklenmiş.

Shimano EP801 sistemi ile bisiklet 85 Newton metre tork ve 500W güç üretebiliyor. Bilhassa yokuş olan yerlerde bisikletçinin pedal gücünün 4 katı kadar dayanak sunmuş oluyor. Eşsiz yapı ile ön tekerlekler 29 inç, art tekerlekler 27.5 inç boyutuna getirilmiş.

Ducati GP23 yarış modelinin renk şemasını temel alan Ducati Powerstage RR Limited Edition elektrikli bisiklet modeli 12000 Euro olarak satışa sunuldu ve yalnızca 230 adet satılacak.

İçerik
Antarktika’da ‘deniz buzu’ miktarı 45 yılın en düşük seviyesini gördü

Dünyanın geri kalanında olduğu üzere kutuplardaki deniz buzu için de bu yıl pek de düzgün1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Windows 11’in Başlat menüsüne web sitesi önerileri ekleniyor

Windows 11'in Başlat menüsündeki "Önerilen" kısmının pek fonksiyonel olduğu söylenemez. Microsoft bu kısıma kullanıcının ilgisini1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Google Spam Şikayeti Nasıl Yapılır?

Google Spam Şikâyeti Nasıl Yapılır? Arama motorlarında aratılan sorgularda spam içerik olduğuna kanaat getirilebilecek bazı1

3 dk. 6 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.