KATEGORİLER
Kripto Al Sat

DALL-E 3, Microsoft Bing Sohbet’e geliyor!

Dall E 3 Microsoft Bing Sohbet E Geliyor169025 0 OpenAI, kısa müddet evvel metinden manzara oluşturucu yapay zeka modeli DALL-E 3’ü duyurmuştu. Evvelki sürümüne nazaran çok daha kaliteli, anlayışlı ve sezgisel olan DALL-E 3 modeli aslında beklendiği üzere Microsoft Bing Sohbet seyahatine yakında başlayacak. Microsoft, kullanıcıların direkt sohbet içinde imaj oluşturabilmeleri için OpenAI’nin DALL-E 3 manzara oluşturucusuna erişimi yakında ekleyeceğini duyurdu.

DALL-E 3, Bing’e geliyor

Ekim ayında ChatGPT’nin kurumsal kullanıcıları için yayınlanacak olan DALL-E 3, insanların bir fotoğraf oluşturmak için yalnızca birkaç cümle yazmalarına müsaade verecek. ChatGPT ise isteğinizi ayrıntılandırarak DALL-E 3’e iletecek ve görsel birebir konuşma penceresinde size sunulacak. Öte yandan Microsoft, Bing’de DALL-E 3’ün ne vakit çıkacağını belirtmedi. Fakat bu eklemenin uzun sürmeyeceğini düşünüyoruz.

Şirket ayrıyeten Bing’e yeni alışveriş özellikleri ekledi. Bing, kullanıcılara bir eserin nasıl kullanılacağına dair belli sorular yahut daha şahsileştirilmiş sorular sorabiliyor, böylelikle beşerler gereksinimlerine uygun hakikat eseri belirleyebiliyor. Bing ayrıyeten kullanıcıların indirim kodlarını bulmasına ve kullanmasına da imkan tanıyor. Bu daha şahsileştirilmiş karşılıklar, Bing’in artık evvelki sohbetleri de hatırlamasıyla işe yarıyor.

Bing, şirketin OpenAI ile iştirakinden yararlanan birinci Microsoft eserlerinden biriydi ve şirket platformu daha da güçlendirmeyi planlıyor. Şirket, Şubat ayında OpenAI’nin GPT’si tarafından desteklenen üretken yapay zeka özelliklerini getirerek Bing’i yine canlandırmaya çalıştı. O vakitten bu yana Bing, sorguları yanıtlamak, haberleri ortaya çıkarmak, seçilmiş “satın alma kılavuzları” oluşturmak ve daha fazlası için bir sohbet robotu olarak fonksiyon gördü.

İçerik
Efsane Cuma İndirimleri Ne Zaman?

Black Friday, avantajlı alışveriş imkânı sunan bir devirdir. Dünya genelinde olduğu üzere Türkiye’de de bu1

4 dk. 6 Okundu
İçerik
Android TV Box dönemi sona erdi: Akıllı TV satışları artıyor

Bildiğiniz üzere Xiaomi TV Box başta olmak üzere Android TV kutuları, hudutlu yeteneklere sahip olan akıll1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
Xiaomi Smart Band 8 Active tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

Xiaomi, kısa bir müddet evvel Smart Band 8 Active akıllı saatini tanıttı. Yeni Xiaomi Smart1

2 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.