KATEGORİLER
Kripto Al Sat

DALL-E 3, Microsoft Bing Sohbet’e geliyor!

Dall E 3 Microsoft Bing Sohbet E Geliyor169025 0 OpenAI, kısa müddet evvel metinden manzara oluşturucu yapay zeka modeli DALL-E 3’ü duyurmuştu. Evvelki sürümüne nazaran çok daha kaliteli, anlayışlı ve sezgisel olan DALL-E 3 modeli aslında beklendiği üzere Microsoft Bing Sohbet seyahatine yakında başlayacak. Microsoft, kullanıcıların direkt sohbet içinde imaj oluşturabilmeleri için OpenAI’nin DALL-E 3 manzara oluşturucusuna erişimi yakında ekleyeceğini duyurdu.

DALL-E 3, Bing’e geliyor

Ekim ayında ChatGPT’nin kurumsal kullanıcıları için yayınlanacak olan DALL-E 3, insanların bir fotoğraf oluşturmak için yalnızca birkaç cümle yazmalarına müsaade verecek. ChatGPT ise isteğinizi ayrıntılandırarak DALL-E 3’e iletecek ve görsel birebir konuşma penceresinde size sunulacak. Öte yandan Microsoft, Bing’de DALL-E 3’ün ne vakit çıkacağını belirtmedi. Fakat bu eklemenin uzun sürmeyeceğini düşünüyoruz.

Şirket ayrıyeten Bing’e yeni alışveriş özellikleri ekledi. Bing, kullanıcılara bir eserin nasıl kullanılacağına dair belli sorular yahut daha şahsileştirilmiş sorular sorabiliyor, böylelikle beşerler gereksinimlerine uygun hakikat eseri belirleyebiliyor. Bing ayrıyeten kullanıcıların indirim kodlarını bulmasına ve kullanmasına da imkan tanıyor. Bu daha şahsileştirilmiş karşılıklar, Bing’in artık evvelki sohbetleri de hatırlamasıyla işe yarıyor.

Bing, şirketin OpenAI ile iştirakinden yararlanan birinci Microsoft eserlerinden biriydi ve şirket platformu daha da güçlendirmeyi planlıyor. Şirket, Şubat ayında OpenAI’nin GPT’si tarafından desteklenen üretken yapay zeka özelliklerini getirerek Bing’i yine canlandırmaya çalıştı. O vakitten bu yana Bing, sorguları yanıtlamak, haberleri ortaya çıkarmak, seçilmiş “satın alma kılavuzları” oluşturmak ve daha fazlası için bir sohbet robotu olarak fonksiyon gördü.

İçerik
Huawei’in yeni akıllı saati Watch GT4’ün görselleri sızdırıldı

Huawei, geçtiğimiz günlerde Barcelona'da bir aktiflik gerçekleştireceğini açıklamıştı. 14 Eylül'de gerçekleşecek olan bu aktiflikte ise1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Google Pixel 8a ilk kez canlı olarak görüntülendi

Bildiğiniz üzere Android ekosisteminin başında yer alan Google, yeni telefonları Pixel 8, Pixel 8 Pro ve Pixel 8a için1

1 dk. 10 Okundu
İçerik
Microsoft’un Activision Blizzard anlaşması son onayını aldı

Birleşik Krallık Rekabet ve Piyasa Kurumu (CMA), Microsoft'un 68,7 milyar dolarlık Activision Blizzard satın alımı için1

2 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.