KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Contra: Operation Galuga İle Efsane Yeniden Doğuyor!

 
Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward bugün prestijiyle efsanevi Contra run-‘n’-gun (koş ve ateş et) serisinin yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın PlayStation®5, PlayStation®4 ve Xbox Series X|S, Xbox One, PC (Steam) ve Nintendo Switch™ platformlarına geleceğini duyurdu. Hayli beğenilen Contra 4’ün gerisindeki stüdyo WayForward tarafından geliştirilen Contra: Operation Galuga’nın, 2024’ün başlarında dijital olarak piyasaya sürülmesi planlanırken konsollar için fizikî bir sürümünün de yolda olduğu belirtilmekte.
 
– Steam sayfası
 
Tanıtım fragmanı
 
 
 
Contra: Operation Galuga, 1980’lerdeki yepyeni NES/arcade Contra oyununun kapsamlı bir yine üretimi olarak serinin klasik köklerine geri dönüyor. İkonik silahlar ve ortamlar, yeni kademeler, düşmanlar, bosslar, oyun mekanikleri, uygunlaştırılmış bir güçlendirme sistemi, çağdaş grafikler ve seslerle buluşuyor.
Oyunda hayranların favorisi seçkin Contra komandoları Bill Rizer ve Lance Bean, bir vakitler barışçıl olan Galuga Adası’nı insanlığın mukadderatının belgisiz olduğu topyekûn bir savaş alanına dönüştüren Red Falcon terörist kümesine karşı savaşmak üzere tekrar misyona çağırılıyorlar.
 
22636Df1 634C 4D97 8F4C Ebc0Cafbe723 
Hikâye Modunda en fazla iki oyuncu birlikte savaşmak için ekip oluşturabilirlerken Arcade Mode’da en fazla dört oyuncu ortalarında cangıl, şelale ve düşman üssünde bir uçan bisiklet üzerinde geçen maceralar bulunan sekiz kademe boyunca koşup, zıplayıp ateş ederken güçlerini birleştirebilir. Geniş atış, lazer ve güdümlü füzeler üzere ikonik silahlar oyuna geri dönüyor (artık daha fazla ateş gücü için birebir çeşitten iki silahı istifleme imkanı da var) ve mükemmel Overload yeteneklerini ortaya çıkarmak için fazla silahlar feda edilebiliyor. Üç zorluk ayarı ve çeşitli ek meydan okuma seçenekleri sayesinde oyun, Contra’nın hem eski hem de yeni oyuncularına hitap etmeye aday.
 
Önemli Özellikler:
 
6D23Af6A 1231 48Ad A18B 232203E995A3 
– Run-‘n’-gun cinsinin öncüsü geri döndü, tekrar tasarlandı ve her zamankinden daha aksiyon dolu!
– Sekiz patlayıcı aşama! Ormana sızın, şelaleye tırmanın, uçan bisikletle düşman üssünden süratle geçin ve çok daha fazlası!
– Farklı yeteneklere sahip birden fazla oynanabilir karakter!
– Destansı, ekranı dolduran kısım sonu canavarı savaşları!
– Yeni ve hayranların en sevdiği silahlar, artık istiflenebilir yükseltmeler ve süper Overload yetenekleriyle sizlerle!
– Çoklu zorluk seçenekleri ve çok sayıda ekstra içerik
 
basın bülteni 

İçerik
Ghostrunner 2’nin Demo Sürümü Yayınlandı: Tüm Oyuncular için Ücretsiz

 Yayıncılığını 505 Games'in ve geliştiriciliğini One More Level'ın üstlendiği birinci şahıs aksiyon oyunu Ghostrunner II'nin1

1 dk. 4 Okundu
İçerik
Nintendo Direct Etkinliği Bugün Saat 17:00’de! Bizlere Neler Sunacak?

 Nintendo geçtiğimiz günlerde 14 Eylül TSİ 17:00'de yeni bir Nintendo Direct Etkinliği'ne konut sahipliği yapacağını duyurdu.1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Epic Games’in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu Erişime Açıldı

 Her hafta fiyatsız oyunu ve oyunları kullanıcılara sunan Epic Games'in bu haftaki oyunu geçtiğimiz günlerde1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.