KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Mortal Kombat 1’in PC Sürümüne Tartışmalı Koruma Denuvo Eklendi

 
Dövüş aksiyon oyunu Mortal Kombat 1 bu ayın sonlarında piyasaya sürülmeye hazırlanırken Warner Bros. oyunun Steam sayfasını güncelledi. Bu güncellemeyle birlikte oyunun PC’de Denuvo müdafaa teknolojisine sahip olacağı ortaya çıktı.
 
Bu muhafazanın eklenmesi bekleniyordu
 
65F5C444 C8F8 4488 B932 Ecdaf2B74E85 
 
Önceki durumları baz alırsak oyunun Denuvo müdafaasına sahip olması pek de şaşırtan değil. Çünkü Mortal Kombat 11’de de tıpkı sistem benimsenmişti. Lakin Warner Bros., oyunu ön siparişlere açtığı devirde Denuvo müdafaasını oyunun Steam sayfasına dahil etmediği için birtakım PC kullanıcıları yanıltmış olabilir. 
 
Diğer taraftan bu muhafazanın eklenmesinin ardından ilerleyen süreçte Warner Bros’un Denuvo’yu Mortal Kombat 1’den çıkarması bekleniyor. Üstte bahsettiğimiz gibi Mortal Kombat 11 oyununa birinci etapta bu müdafaa eklendi ve bir müddet sonra oyundan kaldırıldı. MK11 Nisan 2019’da PC için piyasaya sürüldü. Akabinde Mart 2022’de Denuvo kaldırıldı.
 
Beklenen dövüş oyunu Mortal Kombat 1, 19 Eylül’de PlayStation 5, Xbox Series, Switch ve PC (Steam ve Epic Games Store üzerinden) için çıkış yapacak.

İçerik
Sony, PlayStation Plus Üyelik Uzatma Seçeneğine Sınırlama Getirdi!

 Sony Interactive Entertainment tarafından oyunculara sunulan abonelik hizmeti PlayStation Plus için yeni bir sınırlama geldi. Bu1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Jagged Alliance 3 Playstation ve Xbox Konsollarına Geliyor: Çıkış Tarihi Açıklandı

 Yayıncılığını THQ Nordic ve geliştiriciliğini Haemimont Games'in üstlendiği sıra tabanlı taktik oyunu Jagged Alliance 31

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Final Fantasy 16 için İki Farklı DLC Geliyor

 Square Enix yaptığı yeni bir açıklamayla birlikte aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy 16 için iki1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.