KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Cardfinans Para Puanları Nerelerde Kullanılır? (QNB Finansbank Kredi Kartı)

Cardfinans para puanları, Cardfinans, Finansbank kredi kartı ya da QNG Finansbank’a ait pos cihazlarından yapılan alışverişler sonucu kazanılan para puanlardır. Yapılan alışverişler sonucu biriken bu para puanlar yine Finansbank pos cihazının bulunduğu yerlerde yapılan alışverişlerde kullanılmaktadır. Finansbank, müşterilerine sunduğu mükemmel fırsat ve ayrıcalıklar nedeniyle günümüzde en çok tercih edilen ve kullanılan kredi kartı haline gelmiştir. Bu kartın bu kadar çok kullanılması bankanın sağladığı ayrıcalıklardan sadece biri olan para puanların da çok fazla kişi tarafından bilinmesine neden olmuştur. Bu durum da Cardfinans para puanları nerelerde kullanılır gibi bir takım soruların bu kartı kullanılan müşterilerce sorulmasına neden olmaktadır.

Cardfinans para puanlarınızı kullanırken dikkat etmeniz gereken bir nokta bulunmaktadır. Bu husus ise Cardfinans para puanlarınızın geçerlilik süresini aşmamış olmasıdır. Çünkü Cardfinans para puanlarında bir geçerlilik süresi bulunmakta ve bu belirlenen süre geçmeden yaptığınız alışverişlerde bu puanları kullanmanız gerekmektedir. Kartınızda yer alan bu puanları 2 dönem içerisinde kullanmazsanız banka, kartınızda bulunan tüm puanları sıfırlayacaktır.

Para puanlarınızı Kipa, Metro, Çetinkaya, A101, Şok ve Carrefour gibi Finansbank ile anlaşması bulunan marketlerde kullanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey alışverişinizi gerçekleştirdikten sonra kasada bunun görevliye bu alışveriş sonucu oluşan miktarı para puan ile ödemek istediğinizi belirtmektir.

Cardfinans’ın Geçerli Olduğu Mağaza ve İnternet Siteleri

Cardfinans para puanlarınızı birçok alanda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Biriken puanlarınızı kullanabileceğiniz mağaza yelpazesi oldukça geniştir. Bu puanları Flo Mağazaları, Ipekyol Mağazaları, Gratis Mağazaları, Matraş Mağazaları, Profilo, Vestel Elektronik Mağazaları, Regal Mağazaları, Kiğılı Mağazaları, Polariz Mağazaları, Ikea Mağazaları ve Medıamarket gibi anlaşmalı birçok mağazada kullanabilirsiniz.

Cardfinans para puanlarınızı internet sitelerinden yapacağınız alışveriş harcamalarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu internet sitelerine N11, Hızlıal, İkea, Ciceksepeti, Tchibo, Lidyana, Tozlu, Markafoni, E-bebek ve Koçtaş internet siteleri örnek verilmektedir. Ayrıca Cardfinans para puanlarınızı Finansbank ile anlaşmalı olan akaryakıt istasyonlarında yaptığınız harcamalarınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Total, Bp ve Petrol Ofisi bu akaryakıt istasyonlarına verilebilecek örnekler arasında yer almaktadır.

İçerik
Adobe Flash Player Nedir, Neden Adobe Flash Player Hatasını Alırız?

Adobe Flash Player Nedir, Neden Adobe Flash Player Hatasını Alırız - Teknolojinin gelişmesinden bu yana1

3 dk. 35 Okundu
İçerik
Doğum Çantasında Neler Olmalıdır?

Hamilelik, 40 hafta süren ilk gününden son gününe kadar annenin ve babanın heyecanla beklediği uzun1

2 dk. 7 Okundu
İçerik
Leblebi Kilo Aldırır mı?

Leblebi nohutun pek çok farklı özel işlemlerden geçirilmesi sonucu kuruyemiş olarak tüketilen bir yiyecektir. Çoğu1

3 dk. 10 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.