KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Beklenen Redmi Note 13 serisi ortaya çıktı: İşte detaylar

Beklenen Redmi Note 13 Serisi Ortaya Cikti Iste Detaylar168537 0 Redmi, önümüzdeki haftalarda beklenen yeni Redmi Note 13 serisini Çin’de tanıtmaya hazırlanıyor. Redmi Note 13 4G, Redmi Note 13 5G, Redmi Note 13 Pro 5G / Note 13 Pro+ 5G ve Redmi Note 13 Turbo modellerinden oluşan seri artık Çin sertifika platformlarında ortaya çıktı. Beş modelden oluşması beklenen yeni seri için ayrıyeten değerli detaylar da paylaşıldı.

Redmi Note 13 serisi detaylandı

Redmi Note 13 4G

Redmi Note 13‘ün iki varyantı olacağı söyleniyor: Note 13 4G ve Note 13 4G NFC. Birincisi “Sapphire” kod ismine ve N7 model numarasına sahipken, NFC varyantı “Sapphiren” kod ismine ve N7N model numarasına sahip. Aygıt şimdi modeli tam olarak bilinmeyen Snapdragon çip ile donatılmış olarak gelecek. Bu modelin bilhassa Türkiye, Endonezya ve Avrupa üzere bölgelerde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Redmi Note 13 5G

Redmi Note 13 5G ise “gold” kod ismine ve “N17” model numarasına sahip. Aygıt, MediaTek işlemciye sahip olacak ve kamera kurulumunda ana sensörbir ultra geniş açılı lens ve makro kamera yer alacak. Raporda Note 13 5G’nin 50 megapiksel, 64 megapiksel ve 108 megapiksel üzere farklı birincil kameralara sahip üç farklı varyantı olduğu belirtiliyor.

Cihazın bir Poco varyantı üzerinde de çalıştığı, “goldp” kod ismine sahip olduğu ve 64 megapiksel birincil kamerayla geleceği söyleniyor.

Redmi Note 13 Pro 5G / Note 13 Pro+ 5G

Beklenen Redmi Note 13 Serisi Ortaya Cikti Iste Detaylar168537 1 “Zircon” kod isimli ve “N16U” kod isimli Redmi Note 13 Pro 5G‘nin MediaTek çipine sahip olması bekleniyor. Art kamera kurulumunda Samsung ISOCELL HP3 200 megapiksel ana kamera, 8 megapiksel ultra geniş açılı lens ve 2 megapiksel makro kamera bulunacak. Özçekimler için 16 megapiksellik bir kameraya sahip olacak. Note 13 Pro+ 5G’nin Note 13 Pro’ya benzeri olması bekleniyor lakin özellikleriyle ilgili detaylar mevcut değil.

Note 13 5G ve Note 13 Pro 5G modellerinin Avrupa ve Hindistan dahil olmak üzere birden fazla pazarda piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Redmi Note 13 Turbo

Kod ismi “Garnet” olan Redmi Note 13 Turbo‘nun Note 13 Pro 5G’ye emsal bir kamera kurulumuna sahip olması bekleniyor. Bununla birlikte, Snapdragon yongası ile donatılacak ve aygıt birden fazla pazarda piyasaya sürülecek. Aygıtın model numarası hakkında rastgele bir bilgi bulunmuyor. Tüm serinin MIUI 14 tabanlı Android 13 ile evvelden yüklenmiş olarak gelmesi ve Ekim ayında tanıtılması bekleniyor.

İçerik
Spotify beyaz gürültü yayıncılarına tedbir alıyor

Bilhassa uyumak yahut kitap okumak istediğinizde bulunduğunuz ortam gürültülü ise gereğince konsantre olamayabiliyorsunuz. Bunun için1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Gaming mouse önerisi arayanlar için en iyi mouse’lar (2023)

Hızlı yansıma müddetleri, düşük gecikme ve art geriye atılan “headshotlar” istiyorsanız en âlâ mouse’a gereksiniminiz1

16 dk. 2 Okundu
İçerik
iOS 17’ye geçiş beklenenden daha düşük seviyede ve bunun nedenleri çok bariz

Apple, iOS 17'yi geçtiğimiz ayın ikinci yarısında tüm uyumlu iPhone modelleri için genel kullanıma sunmuştu.1

2 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.