KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Bang-On Balls: Chronicles 5 Ekim’de Konsollar ve PC için Çıkış Yapıyor

 
Yayıncı Untold Tales ve geliştirici Exit Plan, Bang-On Balls: Chronicles’ın full sürümünü 5 Ekim’de PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için Steam üzerinden çıkış yapacağını, akabinde daha sonraki bir tarihte PlayStation 5 ve Xbox Series için çıkış yapacağını duyurdu.
 
Açık dünya sandbox macera oyunu birinci olarak 3 Mart 2021’de Steam üzerinden PC için erken erişimde piyasaya sürüldü.
 
Exit Plan kurucu ortağı Damien Monnier bir basın açıklamasında “Kariyerimiz boyunca birçok alanda çok yüksek seviyede üretim gerektiren oyunlar yaptık. Sıkı denetimler, çeşitli oynanış, akıllı düzey tasarımı, çok sayıda içerik, karmaşık yapay zeka sistemleri, liste uzayıp gidiyor. Tüm bunlar, bu devasa haritaların saatlerce canlı ve eğlenceli bir formda oynanabilmesi içindi. Oyun temel olarak oyunculara yapılacak çeşitli şeylerle dolu ancak oynaması her vakit eğlenceli olan bir şey verme fikri üzerine inşa edilmiştir.” dedi.
 
Bang-On Balls: Chronicles’da reçel dolu açık dünyalara gireceksiniz. Düşmanları ve boss savaşlarını kazanın, heyecan verici zorluklarla uğraş edin ve çok sayıda bâtın sırrı ortaya çıkarabilirsiniz. 

İçerik
Minecraft ABD’de Xbox Series X/S için Derecelendirildi

 Geniş içeriğiyle her kesim oyuncu tarafından sevilen ve oynanan Minecraft, yeni bir derecelendirmeyle birlikte karşımıza1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Bandai Namco, PAC-MAN ve Daha Birçok Oyunun Ticari Haklarını Satın Aldı

 Bandai Namco Entertainment, "Operation Memories", "Fractured Daydream", "PAC-MAN Roller", "PAC-MAN Superfast", "PAC-MAN Slider" ve "Shadow1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Rockstar Birçok Oyunun Crack’li Sürümünü Steam’de Satmış

 Yakından tanıdığımız Rockstar, bu vakte kadar birçok oyunun crackli yani korsan sürümünü biz oyunculara sunmuş. Steam1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.