KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Bang-On Balls: Chronicles 5 Ekim’de Konsollar ve PC için Çıkış Yapıyor

 
Yayıncı Untold Tales ve geliştirici Exit Plan, Bang-On Balls: Chronicles’ın full sürümünü 5 Ekim’de PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için Steam üzerinden çıkış yapacağını, akabinde daha sonraki bir tarihte PlayStation 5 ve Xbox Series için çıkış yapacağını duyurdu.
 
Açık dünya sandbox macera oyunu birinci olarak 3 Mart 2021’de Steam üzerinden PC için erken erişimde piyasaya sürüldü.
 
Exit Plan kurucu ortağı Damien Monnier bir basın açıklamasında “Kariyerimiz boyunca birçok alanda çok yüksek seviyede üretim gerektiren oyunlar yaptık. Sıkı denetimler, çeşitli oynanış, akıllı düzey tasarımı, çok sayıda içerik, karmaşık yapay zeka sistemleri, liste uzayıp gidiyor. Tüm bunlar, bu devasa haritaların saatlerce canlı ve eğlenceli bir formda oynanabilmesi içindi. Oyun temel olarak oyunculara yapılacak çeşitli şeylerle dolu ancak oynaması her vakit eğlenceli olan bir şey verme fikri üzerine inşa edilmiştir.” dedi.
 
Bang-On Balls: Chronicles’da reçel dolu açık dünyalara gireceksiniz. Düşmanları ve boss savaşlarını kazanın, heyecan verici zorluklarla uğraş edin ve çok sayıda bâtın sırrı ortaya çıkarabilirsiniz. 

İçerik
GOG Yeni Bir Oyunu Daha Ücretsiz Veriyor

 Oyun platformu GOG, "Sonbahar İndirimi" kapsamında bir öteki oyunu daha fiyatsız dağıtıyor. Geçtiğimiz gün King's Bounty: The1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Geliyor: Çıkış Tarihi Açıklandı!

 Yayıncı Paradox Interactive, Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2'nin şu anda The Chinese Room takımı1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Sony, PlayStation Plus Üyelik Uzatma Seçeneğine Sınırlama Getirdi!

 Sony Interactive Entertainment tarafından oyunculara sunulan abonelik hizmeti PlayStation Plus için yeni bir sınırlama geldi. Bu1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.