KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Bahçe Mobilyası Dekorasyonu Nasıl Yapılmalı?

İçindekiler

Bahçe Mobilyası Dekorasyonu Nasıl Yapılmalı? – Herkesin evlerinde olduğu bu dönemde bahçeli evler oldukça gündemde. Çoğu kişi dört duvar yaşamından sıkılıp doğa ortamında yaşama başlıyor. Bu yaşam da beraberinde bahçeli evleri getiriyor. Peki bahçeli evimizin bahçesini nasıl dekore etmeliyiz ve alanları nasıl daha kullanışlı hale getirebiliriz. Bahçe mobilyalarında dekorasyonun, tarzın yanında sağlamlık ve dayanıklılık da ön planda olmalıdır. Bahçe mobilyalarında plastik ürünler tercih etmek bahçenizin doğa görünümünü kırabilir ve enerjisini yansıtmayabilir. Bu nedenle doğadan ilham alarak dekore edilen bahçeler her zaman daha mutlu eder.

Şezlong Ve Şemsiye İle Dinlenme Alanı Yaratın

Yaz aylarında bahçede geçirilen vakit çok fazla artıyor hatta içeri girmek dahi istemiyoruz. Bahçenize alacağınız şezlong ve şemsiye ile kendinize yaz aylarının keyfini çıkarmak için imkan oluşturabilirsiniz. D vitamini almanızı da sağlayacak olan güneşlenme vücudunuza da sağlık katmış olacak. Yine aynı şekilde doğanın tonlarını tercih ettiğiniz şezlong minderi ve şemsiyesi ile uyumu yakalayabilirsiniz.

Salıncak Ve Hamak İle Keyfinize Keyif Katın

Bahçenizde hem dinlenmek hem de eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız salıncak veya hamak almak tam size göre. Tek kişilik salıncakları kış ayında balkonunuza yada odanıza koyabilirsiniz. Fakat hamak keyfi için sağlam ağaçlara sahip olmalısınız. Gökyüzüne bakarak dinlenmek sizi adeta şarj edecektir diyebiliriz. Yine salıncak ve hamak tercihlerinizde doğanın rengi olan yeşil krem ve kahve tonlarını kullanabilirsiniz.

Bambu Masa Takımı

Doğadan esinlenerek yapılan bir diğer bahçe mobilyası ise bambu masa takımlarıdır. Ailenizi keyifli sofralarda toplamayı seviyor, masada geçirilen vakitten hoşnut oluyorsanız bambu masa takımları tam size göre. Bambu masa takımları oldukça trend mobilyalardır. Geniş ve hafif olan bambu takımlar sayesine rahatlığınızdan ödün vermezsiniz. Sandalye minderlerinin de bahçenize uygun renklerden seçerseniz trend bir görünüm yakalamış olursunuz. Bambu masa takımının konumunu güneşe ve rüzgara göre değişmeniz kolaydır. Çünkü bambu tahta kadar ağır bir mekanizmaya sahip değildir. Üstelik kullanım açısından da size kolaylık sunar temizliği oldukça kolaydır. Yaz ayları sona erdiğinde yer kaplamayacağı bir şekilde kaldırmanız da mümkün olacaktır.

İçerik
Uykusuzluğa Ne İyi Gelir?

Uykusuzluğa Ne İyi Gelir? Günümüzde uykusuzluğa iyi gelen birçok doğal çözüm bulunur. Bu doğal çözümleri1

2 dk. 11 Okundu
İçerik
Renk Körlüğü Testi

Renk, hayatı daha iyi anlamamızı sağlayan bir çeşit anahtardır. Çeşit çeşit renklere sahip olan bu1

3 dk. 14 Okundu
İçerik
Cam Filmi Numaraları Nelerdir?

Cam Filmi Numaraları Nelerdir? - Araçlarda olması istenen aksesuarlardan biriside cam filmi seviyeleridir. Cam filmi1

3 dk. 110 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.