KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Assassin’s Creed Nexus VR 16 Kasım’da çıkıyor

Assassin S Creed Nexus Vr Kasim Ayinda Geliyor169077 0 Oyun dünyasının en ünlü serilerinden olan Assassin’s Creed, yakında birinci sanal gerçeklik üretimine kavuşacak. Ubisoft’un Red Storm stüdyosu tarafından geliştirilen oyundan yeni bir oynanış fragmanı ve çıkış tarihi paylaşıldı.

Serinin birinci AAA VR oyunu olacak

Assassin’s Creed Mirage’ın 5 Ekim çıkışına hazırlanan Ubisoft, Assassin’s Creed Nexus VR için yeni bir oynanış fragmanı yayınladı. Fragman, oyunun FPS yapısına ve oynanış dinamiklerini gözler önüne seriyor. Serinin birinci üst düzey VR üretimi olacak Nexus VR; Connor Kenway, Kassandra ve Ezio Auditore karakterlerinin kıssalarına devam edecek. Böylelikle oyun; İtalya, Antik Yunanistan ve bağımsızlık uğraşı veren Amerika üzere yerlere konut sahipliği yapacak.

Ghost Recon serisinin başarılı stüdyosu Red Storm tarafından geliştirilen Nexus VR, 16 Kasım’da Meta Quest için çıkış yapacak. VR ve FPS yapısı ile oyunculara sürükleyici bir macera sunacak üretimin fiyatı ise 39,99 dolar olarak belirlenmiş. Umarız Ubisoft, ileride bu üretimi Playstation VR üzere platformlara da getirir.

İçerik
Roketsan, Uluslararası Uzay Federasyonuna katıldığını duyurdu

Şirket tarafından yapılan açıklamada, Roketsan'ın roket, füze ve mühimmat alanındaki başarılarına ek olarak, uzay çalışmalarında1

3 dk. 2 Okundu
İçerik
OnePlus 11 ülkemizde satışa sunuldu

Geçtiğimiz yıllarda ülkemizde resmi olarak faaliyete başlasa da bir devir orta vermek durumunda kalan OnePlus1

1 dk. 17 Okundu
İçerik
iPhone 12, Fransa’da yasaklandı! İşte nedeni

Bildiğiniz üzere Apple'ın merakla beklenen Wonderlust aktifliği dün gerçekleşti. O denli ki bu aktiflikte USB-C'li1

1 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.