KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Apple Wonderlust etkinliğine geri sayım: iPhone 15 tanıtım lansmanı nasıl izlenir?

Apple Iphone 15 Tanitim Lansmani Nasil Nereden Izlenir168690 0 Apple, 12 Eylül 2023’te TSİ 20.00’de başlayacak bir aktiflik düzenleyecek. Wonderlust (Heyecapcanlı) ismi verilen aktiflik sırasında iPhone 15 serisi, Apple Watch Series 9, Apple Watch Ultra 2 modelinin kesin olarak tanıtılması bekleniyor. Apple iPhone 15 tanıtım lansmanını izlemenin ise birden fazla yolu var.

Apple Aktiflikleri sitesi 

Apple Events web sitesinden Mac, iPhone, iPad, PC yahut web tarayıcısı olan rastgele bir aygıtta canlı olarak izleyebilirsiniz. Apple Aktifliği sitesi Safari, Google Chrome, Mozilla Firefox ve öbür tanınan web tarayıcılarla uyumlu. Aktiflik saatinde apple.com/apple-events/ adresine girmeniz kâfi. Site üzerinden takviminize aktiflik hatırlatıcısı ekleyebilirsiniz.

YouTube

Apple, aktifliği YouTube üzerinden de yayınlıyor. Bazen Apple’ın aktiflik sayfası üzerinden izlerken çeşitli aksaklıklar yaşanabiliyor. YouTube, çabucak her platformda olduğundan aktifliği izlemenin en verimli ve kolay yolu.

Apple TV uygulaması

Apple TV uygulaması üzerinden de iPhone 15 aktifliğini izleyebilirsiniz. Apple, Apple TV’de aktiflik için özel bir uygulama sunuyordu lakin WWDC 2020 öncesinde Apple TV uygulamasına dahil edildi. Aktiflik günü, Apple TV uygulamasının yüklü olduğu rastgele bir aygıtta canlı yayın kısmından aktifliği takip edebilirsiniz.

Etkinlik saat kaçta başlayacak?

Apple, TSİ 20.00’de başlayacak 12 Eylül etkinliğinde USB-C’li yeni iPhone 15 serisi ile birlikte yeni kalp atış suratı sensörü, U2 çip ve ziyadesiyle güncellenecek Apple Watch 9 ve Watch Ultra 2. jenerasyon tanıtımını yapacak. Ayrıntılar DH’de olacak.

İçerik
Quantic Dream açıkladı: Star Wars Eclipe için çalışmalar sürüyor

Neredeyse 2 yıl evvel duyurusu yapılan Star Wars Eclipse, kısa müddette serinin hayranlarının dikkatini çekmeyi1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Zaman makinesi mi? Bilim insanları zamanda yolculuğu başarıyla simüle etti

Kuantum aleminin olağandışı özelliklerinden yararlanmaya çalışan bilim insanları, geriye yanlışsız vakit seyahati yöntemini muvaffakiyetle simüle1

3 dk. 4 Okundu
İçerik
Funtouch OS 14 tanıtıldı: İşte Android 14 alacak Vivo telefonlar

Çinli OEM Vivo, Hindistan’da Android 14’ü temel alan yeni yüz Funtouch OS 14’ü tanıttı. Yeni1

3 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.