KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Apple Wonderlust etkinliğine geri sayım: iPhone 15 tanıtım lansmanı nasıl izlenir?

Apple Iphone 15 Tanitim Lansmani Nasil Nereden Izlenir168690 0 Apple, 12 Eylül 2023’te TSİ 20.00’de başlayacak bir aktiflik düzenleyecek. Wonderlust (Heyecapcanlı) ismi verilen aktiflik sırasında iPhone 15 serisi, Apple Watch Series 9, Apple Watch Ultra 2 modelinin kesin olarak tanıtılması bekleniyor. Apple iPhone 15 tanıtım lansmanını izlemenin ise birden fazla yolu var.

Apple Aktiflikleri sitesi 

Apple Events web sitesinden Mac, iPhone, iPad, PC yahut web tarayıcısı olan rastgele bir aygıtta canlı olarak izleyebilirsiniz. Apple Aktifliği sitesi Safari, Google Chrome, Mozilla Firefox ve öbür tanınan web tarayıcılarla uyumlu. Aktiflik saatinde apple.com/apple-events/ adresine girmeniz kâfi. Site üzerinden takviminize aktiflik hatırlatıcısı ekleyebilirsiniz.

YouTube

Apple, aktifliği YouTube üzerinden de yayınlıyor. Bazen Apple’ın aktiflik sayfası üzerinden izlerken çeşitli aksaklıklar yaşanabiliyor. YouTube, çabucak her platformda olduğundan aktifliği izlemenin en verimli ve kolay yolu.

Apple TV uygulaması

Apple TV uygulaması üzerinden de iPhone 15 aktifliğini izleyebilirsiniz. Apple, Apple TV’de aktiflik için özel bir uygulama sunuyordu lakin WWDC 2020 öncesinde Apple TV uygulamasına dahil edildi. Aktiflik günü, Apple TV uygulamasının yüklü olduğu rastgele bir aygıtta canlı yayın kısmından aktifliği takip edebilirsiniz.

Etkinlik saat kaçta başlayacak?

Apple, TSİ 20.00’de başlayacak 12 Eylül etkinliğinde USB-C’li yeni iPhone 15 serisi ile birlikte yeni kalp atış suratı sensörü, U2 çip ve ziyadesiyle güncellenecek Apple Watch 9 ve Watch Ultra 2. jenerasyon tanıtımını yapacak. Ayrıntılar DH’de olacak.

İçerik
Erdoğan ve Musk görüşmesi: Türkiye’de Tesla fabrikası, yapay zeka ve diğer başlıklar

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, BM Genel Şurası öncesinde uzay teknolojisinden elektrikli araç bataryalarına kadar1

3 dk. 1 Okundu
İçerik
Final Fantasy 16 resmi olarak PC’ye geliyor

Final Fantasy serisinin hayranı olan PC oyuncularını sevindiren haber geldi. Square Enix, serinin son oyunu1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
ABD’nin kayıp 150 milyon dolarlık F-35 uçağı bulundu

Hafta sonu bir ‘aksilik’ nedeniyle pilotu kendisini fırlattıktan sonra kaybolan hayalet savaş uçağı F-35 bulundu.1

2 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.