KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Alibaba’nın fintech şirketi blockchain faaliyetlerine başladı

Alibaba Nin Fintech Sirketi Blockchain Faaliyetlerine Basladi168606 0 Alibaba, çeşitli teşebbüsleri aracılığıyla blockchain ve dijital varlıklar alanında faaliyetlerini yürütüyor. Bu teşebbüslerden birisi olan Ant Group, blockchain hizmetlerine başladı. Kuruluş, Hong Kong ve Singapur üzere denizaşırı ülkelere odaklanacak.

Çinli fintech teşebbüsü Ant Group, kurumsal müşterilerin gerçek dünya varlıkları üzerinde süreç yapmalarına ve yönetmelerine imkan tanıyacak blockchain platformunu piyasaya sürdü. ZAN adındaki bu yeni marka, Alibaba takviyesini gerisine almış durumda.

Alibaba’nın iştiraki olan Ant Group’tan gelen açıklamada, ZAN’ın Web3 geliştirmelerine ve blockchain teknolojisini hızlandırmayı amaçladığı söz edildi.

Konuyla ilgili görüşlerini paylaşan ZAN İcra Şurası Lideri Zhang Hui, ZAN’ın kurumsal ve ferdî müşterilere blockchain uygulama geliştirme eserleri ve hizmetlerini sunacağını belirtti.

Şanghay’daki bir konferansta görüşlerini paylaşan Hui, “Ant Group olarak uygulama geliştirme sürecinde verimlilik ve güvenlikle ilgili darboğazları gördük” dedi.

ZAN’ın ayrıyeten farklı hizmetleri de bulunuyor. Blockchain platformu, elektronik ortamda müşterileri tanıma, kara para aklamayı tedbire ve süreç hizmetleri üzere çeşitli alanlarda müşterilere hizmet sunacak.

İçerik
Adobe, İçeriklerin Yapay Zekâyla Yapılıp Yapılmadığını Gösterecek

Amerika Birleşik Devletleri merkezli dünyanın en büyük grafik tasarım şirketi olan Adobe, görsellerin içine eklenecek1

1 dk. 11 Okundu
İçerik
CharGPT rakibi Google Bard, önemli özelliklerle güncellendi: Yenilikler neler?

Google bugün, üretken yapay zekalı sohbet robotu ve ChatGPT rakibi Bard'a kıymetli bir güncelleme sağladı.1

4 dk. 3 Okundu
İçerik
Radeon RX 7800 XT ve RX 7700 XT oyun performansı belli oldu: İşte sonuçlar

AMD, Radeon RX 7800 XT ve RX 7700 XT ekran kartlarının tanıtımında rakip kartlar ile1

2 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.