KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Yay Burcu Özellikleri

İçindekiler

24 Kasın 22 Aralık tarihleri arasında dünyaya gelen kişilerin burcu yay burcudur. Yay burcu ateş grubunda olan burçlardan biridir. Bu burcun yönetici gezegeni ise Neptün ve Jüpiter’dir. Yay burcunu yansıtan renkler ise turkuaz ve mor renkleridir. Yay burcunun uğurlu taşları mavi topaz ve firuze iken şanslı sayısı üç, şanslı günü ise perşembedir. Yay burcunun karşıt burcu ikizler burcudur. Yay burcunu yansıtan çiçekler; leylak, mor menekşe, karanfil, kırmız gül ağaçlar ise meşe ağacı, dut ağacı, ıhlamur ağacı, kestane, huş, şekerkamışı ve son olarak badem ağaçlarıdır.

Yay Burcunun Kişisel Özellikleri

Yay burcu olan kişiler ciddi işlerde oldukça başarı gösterirler. Kavrama yetenekleri oldukça başarılı olan yay burçları felsefi konularda başarıyı hızlıca yakalayabilecek burçlar arasında yer almaktadır. Felsefeye olan bu yatkınlıkları onların ‘görüyorum’ ifadesi ile tanımlanmalarını sağlamaktadır. Yay burcunun gençleri geleneklere aykırı oluşları ile dikkatleri çekmektedir. Gençlerinde dikkatsizlik ve aşırı heyecan durumları oldukça fazla olsa da geçmişte yapmış oldukları hatalardan ders almayı bilen ve geleceğe de bu şekilde ışık tutan burçların başında yer almaktadır. Yay burçlarının kendi yaşam alanlarına dokunulmamalıdır. Yaşam alanlarının ihlali onların hayatlarını alt üst edecek boyutta önemli bir konudur. Özgürlüklerine düşkünlüğü oldukça dikkat çekmektedir. Yay burçlarının kapıları yeniliklere sonsuza dek açıktır. Yeni bir şeyleri keşfetme konusunda oldukça isteklidirler. Yay burçları çok yönlülükleri ile tanınmışlardır. Aynı anda birden fazla işe yoğunlaşabilen yay burcu risklere hiç düşünmeden atlama konusunda da lider konumdadır.

Yay Burcunun Fiziksel Özellikleri

Yay burcu olan kişiler kıyafet tercihi konusunda sıradanlığa hiç gelemeyen burçlardandır. Seçtiği ilgi çekici ve diğerlerinden farklı kıyafetlerle girdiği her ortamda tarzını konuşturup gözleri üzerine çeker. Oldukça çekici bir gülümsemeye sahip olmaları insanların her daim ilgisini çeker. Yay burcu olan kişilerin ince bedenleri vardır. Kahverengi saçları olan yay burçları genellikle uzun boyludur.

Yay Burcunun Sevdikleri

Yay burcu demek yeni insanlar tanıyıp onları keşfetmek demektir. Yeni ortamlara girmek yay burçlarının keşfetmeyi seven tarafını ortaya çıkardığı için bu durumdan oldukça hoşlanırlar. Seyahat de yay burçlarının en sevdikleri aktivitedir. Yay burcu kadınına hediye almak istiyorsanız şık valiz çanta ve pahalı takılar onların gönüllerini oldukça hoş tutacaktır. Yay burcu erkeği için ise tarih ve kişisel gelişim kitaplarını hediye edebilirsiniz. Spor salonu üyeliği de yay burcu erkeklerini mutlu edecektir.

Astroloji
1 Temmuz 2022 – Burç Yorumları

Bugün Bunlara Dikkat! Günün Mottosu: Hayatımda Dengeyi Koruyorum… 1 Temmuz günlük burç yorumu, bugün nelere1

4 dk. 38 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.