KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Xbox, Tokyo Game Etkinliğinde Yeni Game Pass Oyunlarını Tanıtacak

 
Microsoft, Tokyo Game Show dijital etkinliğinde neler beklenebileceğine dair bir genel bakış sundu. Xbox baş pazarlama sorumlusu Jerret West “Oyuncular Xbox ve Bethesda Softworks’ten yeni koleksiyonlar ve yüklü olarak Japonya ve Asya’da bulunan geliştiricilerden oyunlar görmeyi bekleyebilir ” tabirlerini kullandı.
 
Xbox Game Pass’e gelecek yeni oyunlar duyurulacak
 
F43Aac73 B810 4389 B5B4 C557Cd8314A8 
 
Tokyo Game Show, resmi YouTube kanalının yanı sıra makul Xbox toplumsal medya kanallarında birden fazla lisanda izlenebilecek. Sunum 21 Eylül TSİ 12:00’de gerçekleştirilecek. Tokyo Game Show, 21-24 Eylül tarihleri ??arasında yapılacak ve şovun organizatörü Computer Entertainment Supplier’s Association’a nazaran yıllık bazda en büyük aktiflik olacak.
 
Geçtiğimiz ay Microsoft, eski PlayStation yöneticisi Mena Sato Kato’yu Japonya tarafında paydaşlık kısmına atadı. Kato, Xbox’a katılmadan evvel 1999 ile 2021 yılları ortasında Sony’de / Japonya’da birinci taraf PlayStation oyunu geliştirme alanında yedi yıllık iş geliştirme liderliği yaptı. Ek olarak çeşitli misyonlarda yer aldı.
 
Kato son olarak yeni işinde Xbox’ın Japon ortaklarını dünya çapında destekleme uğraşlarına liderlik edecek.

İçerik
Epic Games Bu Hafta 115 TL’lik Oyunu Ücretsiz Veriyor!

 Her hafta fiyatsız oyunu ve oyunları kullanıcılara sunan Epic Games'in bu haftaki fiyatsız oyunu bildiğiniz1

1 dk. 6 Okundu
İçerik
İçerik
Borderlands Geliştiricisi Gearbox’ın Potansiyel Satışı Söz Konusu: Kim Satın Alacak?

 Embracer Group bünyesinde bulunan ve Borderlands serisinin geliştiricisi olarak karşımıza çıkan Gearbox Entertainment, konuya aşina üç1

1 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.