KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Tecno Phantom Ultimate rulo telefon konsepti ile tanışın

Tecno Phantom Ultimate Yana Dogru Uzuyor168363 0 Akıllı telefon pazarında biraz daha maliyete odaklı oynuyor görünse de Tecno markası vakit zaman ortaya koyduğu yeniliklerle isminden kelam ettiriyor. Tecno Phantom Ultimate konsepti IFA 2023 fuarına damga vurdu.

Tecno Phantom Ultimate nedir?

Tecno Phantom Ultimate adı verilen yeni konsept uzayabilen bir yapıya sahip. 6.55 inçlik LTPO AMOLED ekran bir tuşa basarak 7.1 inçe kadar uzayabiliyor. Bu süreç yalnızca 1.3 saniye sürüyor. Orta yüz ise bu süreç esnasında çabucak ahenk sağlıyor. Kullanıcı ekrana üç parmakla sürükleme yaptığında ise tekrar kapanıyor.

Telefonun art kısmında bir de küçük bir ekran mevcut. Bu ekran pek çok bildirimi gösterirken özçekimler için de kullanılabiliyor. 9.93mm kalınlığa sahip olan Tecno Phantom Ultimate için şimdi bir donanım bilgisi paylaşılmadı.

Tecno Phantom Ultimate yekpare bir gövdeye sahip. Tecno yılın başlarında hem katlanabilen hem de uzayabilen Tecno Phantom Vision V konseptini de tanıtmıştı. Ana akım katlanabilir telefon pazarının çok ilerisine giden bu iki konsept satışa çıkacak mı bilinmiyor.

İçerik
İşte beklenen Galaxy S24 Ultra’nın kilit özellikleri

Kum saatinden düşen kum taneleri üzere Galaxy S24 serisinden gelen haberler de tıpkı halde elimize1

2 dk. 4 Okundu
İçerik
Google Pixel 9 serisi daha büyük ekran boyutlarına sahip olacak

Teknoloji devlerinden Google, geçtiğimiz günlerde yeni Pixel 8 serisini piyasaya sürdü. Bu seri ile dikkatleri1

1 dk. 5 Okundu
İçerik
ChatGPT’nin sahibi OpenAI kendi yapay zeka çiplerini üretmek istiyor

ChatGPT'nin gerisindeki şirket olan OpenAI, kendi yapay zeka çiplerini üretmeyi araştırıyor ve şirketin planlarına aşina1

2 dk. 5 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.