KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Quantic Dream açıkladı: Star Wars Eclipe için çalışmalar sürüyor

Star Wars Eclipse Icin Calismalar Devam Ediyor169100 0 Neredeyse 2 yıl evvel duyurusu yapılan Star Wars Eclipse, kısa müddette serinin hayranlarının dikkatini çekmeyi başardı. Lakin ortadan geçen müddette proje hakkında rastgele bir güncelleme paylaşılmadı ve birçok oyuncu, projenin ertelenmiş olabileceğini düşünmeye başlamıştı. Lakin görünüşe nazaran Star Wars Eclipse için çalışmalar devam ediyor.

Star Wars Eclipse stüdyonun en savlı projesi olacak

Beyond: Two Souls ve Detroit: Become Human üzere başarılı öykü odaklı oyunlarıyla bilinen Quantic Dream, Star Wars Eclipse hakkında bir müddettir sessizliğini koruyordu lakin stüdyo, sonunda proje hakkında bir açıklama yaptı. Tokyo Game Show 2023’te IGN ile konuşan Quantic Dream Pazarlama Lider Yardımcısı Lisa Pendse, oyunu bekleyenlerin yüreğine su serpti. Pendse, projenin iptal edilmediğini ancak şimdi gösterilmeye hazır olmadığını belirtti. Ayrıyeten Pendse, proje için yoğun bir geliştirme sürecinde olduklarını ima etti.

Star Wars Eclipse Icin Calismalar Devam Ediyor169100 1 Quantic Dream proje hakkında çok konuşmasa da tezlere nazaran Star Wars Eclipse, stüdyonun şimdiye kadar ki en tezli projesi olacak. Aksiyon ve macera elementlerini barındıracak olan Eclipse, stüdyonun birinci aksiyon odaklı yapımı olacak. IGN ile konuşmasında Lisa Pendse, üretimin “sürekli” bir oynanışa sahip olacağına, birçok farklı oynanabilir karaktere mesken sahipliği yapacağına ve oyunun bir bitiş ekranına sahip olmayacağını belirtti. Bu biçimde Eclipse, Quantic Dream’in Beyond: Two Souls üzere üretimlerine benzerlik gösterecek. Star Wars Eclipse’in en erken 2025 yahut 2026 yılında çıkış yapması bekleniyor.
İçerik
Kahve Makinesi alırken pahalıya gerek var mı? Phillips 5400 serisi vs Coffee maker

Bu videomuzda Phillips'in fiyat performans diyebileceğimiz kahve makinesi ve yüksek fiyatlı olan lakin hünerleri bitmeyen1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
MIUI 15 güncellemesi alacak ve almayacak olan telefonların listesi yayınlandı

Merakla beklenen MIUI 15 arayüzünün Kasım ayında piyasaya sürülmesi ve bir dizi yeni özellik ve1

5 dk. 1 Okundu
İçerik
Cyberpunk 2077’nin toplam maliyeti açıklandı: Dudak uçuklatıyor

2020 yılında sorunlu bir çıkış yapan Cyberpunk 2077, geçtiğimiz haftalarda yayınlanan 2.0 ve Phantom Liberty genişlemesi1

2 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.