KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Polaroid en gelişmiş şipşak kamerasını sunar

Polaroid I 2 Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati168632 0 Çektiğiniz fotoğrafı anında çıktı alabileceğiniz şipşak ya da Instant Camera konsepti epeyce eskiye dayanıyor. Artık akıllı telefon fotoğrafçılığı revaçta olsa da şipşak kameralar hala popülaritesinden bir şey kaybetmiş değil. Üstelik profesyonel makinelerle yarışır hale geldi.

Polaroid I-2 özellikleri ve fiyatı

Polaroid I-2 en gelişmiş şipşak kamera olma özelliğine sahip. LiDAR ile yüksek doğrulukta arayı ayarlayarak odaklanabilen kameranın bir de dokunmatik OLED ekranı bulunuyor. Ayrıyeten ışık metre ile pozlama da yapabiliyor.

3 katmanlı lens optik polikarbonat ve akrilik sayesinde firmanın en keskin lensi oluyor. Lensin sabit odağı 98mm iken aralık da f/8-64 ortasında. Ayrıyeten 49mm filtre yuvası ile opsiyonel filtreler de kullanabiliyorsunuz.

Kamerada otomatik, dinamik aralık öncelikli, deklanşör öncelikli, çoklu pozlama üzere kullanıcıya farklı modlar sunulmuş. Kullanıcı isterse LiDAR sistemini OLED panelden kendisi de manuel olarak ayarlayabiliyor.

USB Tip-C üzerinden şarj edilen kamera 15 sinema paketine kadar kullanım sunuyor. 3 metreye kadar bir flaşı da olan kamera i-Type, 600, SX-70 sinemalarını destekliyor. Polaroid I-2 için 699 Euro fiyat etiketi belirlenmiş.

Polaroid I 2 Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati168632 1

İçerik
Tarihi görev: NASA, bozulmamış ilk asteroit örneğini Dünya’ya getiriyor

NASA, ajansın uzayda topladığı birinci asteroit örneğinin hafta sonuna kadar Dünya'ya ulaşacağını açıkladı. Uzay ajansı,1

1 dk. 6 Okundu
İçerik
Google, Youtube uğruna bir uygulamanın daha fişini çekiyor!

Bildiğiniz üzere Google, kimi değerli hizmetlerini kapatırken kimilerini ise birleştirmeye karar veriyor. Bu karardan son1

1 dk. 7 Okundu
İçerik
Bir dönemin sonu: Windows 10 ve 11’e ücretsiz geçiş resmen sonlandı

Bildiğiniz üzere 2021 yılında çıkış yapan Windows 11, donanım ihtiyaçları başta olmak üzere beklentileri karşılamakta1

1 dk. 12 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.