KATEGORİLER
Kripto Al Sat

PlayStation Portal’ın çıkış tarihi resmen açıklandı

Playstation Portal In Cikis Tarihi Resmen Aciklandi168364 0 Sony, PS5’i taşınabilir el konsoluna dönüştüren PlayStation Portal‘ın çıkış tarihini resmen açıkladı. PS5 için hazırlanan taşınabilir stream aygıtı, Kasım ayında global pazara çıkıyor.

Playstation Portal için tarih verildi

Bilmeyenler için PS Portal daha evvel Project Q olarak biliniyordu ve birinci olarak Mayıs ayında ortaya çıktı. Çıkış tarihinin ise Kasım ayı olduğu söyleniyordu. Lakin aygıtın resmi duyurusu geçtiğimiz hafta yapıldı ve Sony, yeni ismiyle PlayStation Portal ve taşınabilir aygıt için Pulse Seçkine ve  Pulse Explore kulaklıklarını duyurdu.

199.95 dolar fiyat etiketi ile tanıtılan Playstation Portal’ın PS5 temelli bir stream cihazı olduğunu belirtelim. Bu noktada her iki yanında DualSense uyumlu kontrolcüleri ve sekiz inçlik LCD ekranı bulunan aygıt, Wi-Fi üzerinden oyunların 1080P 60fps suratında stream edilmesini sağlıyor. 

Bugün ise resmi X (eski ismiyle Twitter) hesabından bir paylaşımda Sony, PlayStation Portal’ın 15 Kasım’da ”belirli pazarlarda” piyasaya sürüleceğini duyurdu. O denli ki ön siparişler ABD, İngiltere, Fransa, Almanya, Avusturya, Belçika, Lüksemburg, Hollanda, İtalya, İspanya ve Portekiz’de başladı. 29 Eylül’de ise Japonya ve Kanada’da başlayacak.

Playstation Portal’ın Türkiye’ye gelip gelmeyeceği şimdi bilinmiyor. Fakat global çıkış tarihinin 15 Kasım olduğunu düşünürsek, perakende kanalları üzerinden satışa sunulduğunu görebiliriz. 

İçerik
Coca-Cola tasarımı ve formülü yapay zeka tarafından üretilen gazlı içeceğini tanıttı

Dünyaca ünlü meşrubat üreticisi Coca-Cola, hudutlu sayıda üretilen yeni gazlı içeceğini tanıttı. Y3000 olarak isimlendirilen1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Tecno Phantom V Flip’in lansman tarihi belli oldu

Tecno, geçtiğimiz Şubat ayında gerçekleşen MWC 2023'te yatay olarak katlanabilen cihazı Phantom V Fold'u piyasaya sürmüştü. Şimdilerde ise1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
WhatsApp arayüzü yenileniyor: İşte yeni tasarımı

Dünyanın önde gelen iletileşme platformlarından WhatsApp, hem tasarım hem de yeni özellikler ile güncellenmeye devam ediyor.1

1 dk. 9 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.