KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Netflix Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Netflix Aboneliği Nasıl İptal Edilir? Son zamanların oldukça popüler olan dizi ya da film izleme uygulaması Netflix, kullanım kolaylığı ya da dizilere bırakılan yerden devam edebilmek gibi avantajlı özellikleri sayesinde artık neredeyse herkes tarafından kullanılmaktadır. Aynı zamanda çok kolay bir şekilde mail adresleri ile üye olunabilen Netflix, bu süreçte size sunduğu seçeneklerden birinizi seçmenizi istemektedir. Sunduğu seçenekler arasındaki fark aynı zamanda kaç farklı ekrandan izlenebileceğine ya da HD izleme seçeneğinin mevcut olmaması gibi özelliklerdeki farka dayanmaktadır. Bu sebeple de bu seçenekler arasında fiyat farkı oluşmaktadır. Kayıt olurken verilen kart bilgisinden her ay düzenli olarak çekilen bu miktar, sonrasında seçeneğin değiştirilmesiyle çekilen miktar değişebilmekte ya da üyeliğin iptal edilmesi durumunda artık herhangi bir ücret çekilmemektedir.

Netflix Üyelik İptali İşlemleri

Üyelerine doğal olarak üyeliğin iptali hakkı da tanıyan bu uygulamada üyelik iptal işlemi de kolaylıkla yapılabilmektedir. Tek bir şekilde kolaylıkla yapılabilen bu üyelik iptal işlemi günün 24 saatinde ve herhangi bir ek ücret ödenmesi gerektirmeden yapılabilmektedir. Aynı zamanda siz iptal edene kadar da üyeliğiniz devam etmektedir. Hesabın iptal edilebilmesi için öncelikle, Netflix ana sayfasının sağ üst köşesinde bulunan kullanıcı isminin üzerine tıklanarak; hesabınız seçeneği seçilmelidir. Sonrasında ise üyelik ve ödemeler kısmında bulunan “üyeliği iptal et” butonuna basmanız ve üyeliğin iptalini onayladığınızı belirtmeniz yeterlidir.

Bunlara ek olarak eğer hesabınızda “üyeliği iptal et” seçeneğini göremiyorsanız, hesabını faturalamayı yapan şirket tarafından iptal edilmesi gerekmektedir. Zaten hesabım sayfasında da sizi yönlendirecek bir site linki ya da bu şirketle iletişim geçmeniz amacıyla verilmiş iletişim bilgileri bulunmaktadır. İptal edildiği zaman direk hesap kapanmamakta, bir sonraki faturalandırma dönemine kadar aktif olarak kullanılabilmektedir. Bu durum aynı şekilde deneme sürecinde olan hesaplar için bile geçerlidir. Hesabınız tekrar aktife edilmediği sürece Netflix’in sizden herhangi bir ödeme alabilmesi mümkün değildir. Ayrıca üyeliğinizin iptalinden sonraki 10 ay içerisinde hesabınızı tekrar aktive ederseniz, bilgileriniz bu süre boyunca korunacağı için bıraktığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz de.

İçerik
Karpuz Kilo Yapar mı?

Karpuz Kilo Yapar mı? - Yaz aylarının vazgeçilmez meyvesi olan karpuz, sulu yapısı ile sıcak1

3 dk. 16 Okundu
İçerik
Telefonlar Nasıl Hızlı Şarj Edilir?

Telefonlar Nasıl Hızlı Şarj Edilir? - Günlük hayatta her türlü işimizi telefon aracılığı ile halletmemiz1

2 dk. 6 Okundu
İçerik
Evde Yara Bandı Paketleme İşi

Evde Yara Bandı Paketleme İşi - Evde boş zamanı olan ve vaktini nakit paraya çevirmek1

3 dk. 10 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.