KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Huawei’in yeni akıllı saati Watch GT4’ün görselleri sızdırıldı

Huawei Watch Gt4 Un Gorselleri Sizdirildi168642 0 Huawei, geçtiğimiz günlerde Barcelona’da bir aktiflik gerçekleştireceğini açıklamıştı. 14 Eylül’de gerçekleşecek olan bu aktiflikte ise şirketin yeni saati Huawei Watch GT4’ün tanıtılması bekleniyor. Yakın bir vakitte ise bu akıllı saatin 41 mm ve 46 mm boyutlarının görüntülendiği fotoğraflar ortaya çıktı.

İşte 46 mm Huawei Watch GT4:

Paslanmaz çelik kasadan oluşan Huawei’in yeni akıllı saati Watch GT4’ün 46 mm boyutunun iki farklı seçenekle piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bunlardan biri silikon kordon bir başkası ise metal kordondan oluşmakta. 

Huawei Watch Gt4 Un Gorselleri Sizdirildi168642 1 Yeni akıllı saatlerle ilgili birinci bilgilere nazaran Huawei, daha geniş bir fitness takip işlevi ve yaklaşık iki haftalık pil ömrü sunacak. OLED ekrana sahip olacak saatler RTOS kullanan ARM Cortex-M işlemciyi temel alan son derece güç tasarrufu sağlayan bir teknoloji kullanacak.

İşte 41 mm Huawei Watch GT4:

Huawei Watch Gt4 Un Gorselleri Sizdirildi168642 2 3 farklı seçenekle piyasaya sürülecek 41 milimetrelik Huawei Watch GT4, kutudan çıkar çıkmaz Harmony OS 3.0’ı çalıştıracak. Son olarak Huawei Watch GT4’ün 249 Euro ile 399 Euro ortasında değişen bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.
İçerik
Galaxy Ring bekleyenlere kötü haber: Bekleyiş sürecek

Bildiğiniz gibi Samsung, giyilebilir teknolojilere olan yatırımlarını sürdürüyor. O denli ki bunlar arasında bir akıllı yüzük modeli1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
TCL TAB 10 Gen2 ve TCL TAB 10L Gen2 tabletler satışa çıkıyor

Tablet eser yelpazesini genişletmeye devam eden Çinli TCL markası Türkiye'de iki yeni model daha satışa1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Qualcomm’da işler iyi gitmiyor: 1258 çalışanıyla yollarını ayırıyor

Mobil çip pazarının en büyük oyuncularından olan Qualcomm Kaliforniya'daki iki ofisinde toplam 1258 çalışanıyla yollarını1

1 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.