KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Hollywood oyuncusu Adam Sandler gözü mor yayına çıktı!

Amerikan sinemasının ünlü oyuncularından biri olan Adam Sandler, katıldığı bir programda gözü mor biçimde kayda alınmıştı. Üzerine atılan arbede mı etti iddalarını yalanladı. Ünlü oyuncu Andler, arbede etmediğini şanssız bir konut kazası geçirdiğini söyledi.

Bir çok Hollywood sinemasında yer alan Amerikalı ünlü oyuncu Adam Sandler, yüzünde morlukla bir programa katıldı. Gözündeki şişlik herkesin dikkatini çekerken 55 yaşındaki başarılı oyuncu hakkında arbede argümanları ortaya atıldı. 

Pssgz 1654673582 3531

adam sandler

YÜZÜNDE MORLUKLA YAYINA ÇIKTI

Yüzündeki yara ve morluk hakkında birinci defa açıklama yapan Adam Sandler, kimseden dayak yemediğini bahtsız bir mesken kazası geçirdiğini açıklayınca hayranları derin bir nefes aldı. Yüzündeki morluğun ona yakıştığı hakkındaki yorumlara yanıt veren Andler “Bunda havalı bir şey yok” sözünü kullandı.

Gr44K 1654673597 0242

adam sandler

TELEFONU YÜZÜNE DÜŞÜRMÜŞ

Adam Sandler, yatakta telefonuyla oynadığını ve elinden kaçırıp yüzüne düşürdüğünü açıklarken başından geçenleri anlattı. Andler “Biri çarşafları çok fazla sıkıştırmış ve telefonum yatağın ortasındaydı. Açmak için ayağımı kaldırdım, telefon uçtu ve başıma vurdu” açıklamasıyla yüzlerde tebessüm oluşturdu. Akabinde kan hissettiğini fakat uyumaya devam ettiğini “Bir şeyler oluyor fakat uyumam lazım’ dedim. Uyudum ve uyandım ve sonra bu hale geldi” halindeki konuşmasıyla tabir etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Cemre Baysel kimdir ve kaç yaşında?

İçerik
Sevmek Zamanı’nın konusu nedir? Sevmek Zamanı oyuncuları kimlerdir? Sevmek Zamanı başlıyor!

Türk Sinema tarihine damga vuran üretimlerden biri olan Sevmek Vakti günümüze uyarlanarak ekranlara dizi formatında1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Kurban nasıl seçilir? İyi bir kurban alırken nelere dikkat edilmesi gerekir? Kurban fiyatları

Kurban Bayramı'nın yaklaştığı bu devirde Kurban satış pazarları kurbanlıklarla dolmaya başladı. Sıkı pazarlıkların yapıldığı satış1

3 dk. 1 Okundu
İçerik
Banka Müdürü Nasıl Olunur?

İlk olarak bir bankaya banka müdürü olabilmeniz için ilk adımda müfettiş yardımcısı olarak başlayabilirsiniz.  Bu1

5 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.