KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Epic Games Bu Hafta Hangi Oyunu Ücretsiz Veriyor? Fiyatı Ne Kadar?

 
Her hafta fiyatsız oyunu ve oyunları kullanıcılara sunan Epic Games’in bu haftaki fiyatsız oyunu bildiğiniz üzere geçtiğimiz Perşembe günü aşikâr oldu. Şu anda rol yapma oyunu Spelldrifter’ı kalıcı bir biçimde Epic Games kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyunu 14 Eylül Perşembe TSİ 18:00’a kadar fiyatsız olarak edinebilirsiniz. 
 
Diğer taraftan Perşembe 18:00 itibarıyla 911 Operator oyunu fiyatsız olarak oyunculara sunulacak. Oyunun şu anda Steam fiyatı 205 TL.
 
911 Operator 
 
6Ccabac8 1A3E 4151 Ab79 C46D87F03F30 
 
911 Operator oyununda isminden da anlaşılacağı üzere acil servisleri yöneten insanların şiddetli çalışmalarını bahis alınıyor. Burada gelen aramaları yanıtlıyor ve davetlerin ihtiyaçlarına uygun bir formda hareket ediyoruz. Oyun içerisinde birinci yardım talimatlarını verebiliyor, tavsiyelerde bulunabiliyor ve hakikat sayıda itfaiyeci/polis/ambulans gönderebiliyorsunuz. Hatta bazen çağrıyı bir görmezden gelebiliyorsunuz.  
 
Geçtiğimiz haftanın oyununu kütüphanenize eklemediyseniz aşağıdaki linkten ekleyebilirsiniz.
 
– Spelldrifter
 
Fragman
 
 

İçerik
Starfield, Çıkışıyla Beraber 1 Milyon Eş Zamanlı Oyuncu Sayısına Ulaştı

 Bethesda tarafından oyunculara sunulan açık dünya uzay temalı Starfield çıkışıyla birlikte oyuncuların uğrak noktası haline1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Sony, PlayStation Plus Üyelik Uzatma Seçeneğine Sınırlama Getirdi!

 Sony Interactive Entertainment tarafından oyunculara sunulan abonelik hizmeti PlayStation Plus için yeni bir sınırlama geldi. Bu1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.