KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Bethesda, Doom Eternal Oyunundan Denuvo Korumasını Kaldırdı

 
Bethesda, nişancı aksiyon oyunu Doom Eternal’da mevcut olan Denuvo müdafaa teknolojisini kaldıran yeni bir güncelleme yayınladı. Doom Eternal Mart 2020’de çıkış yaptı ve bu da Bethesda’nın Denuvo’yu üç yıl ortadan sonra kaldırdığı manasına geliyor.
 
Doom Eternal nişancı aksiyon tecrübesi sunuyor
 
D52Beca2 E605 4606 9C36 B4C88Dbec9D8 
 
Doom Eternal, süratli tempolu bir nişancı aksiyon tecrübesi sunuyor 2016 yılında piyasaya sürülen oyunun devamı niteliğinde olan Eternal, evvelki oyundan farklı birtakım oynanış değişikliklerini ve geliştirmelerini içeriyor.
 
Diğer taraftan Haziran 2021’de id Software ve Bethesda oyuna “Işın İzleme” efektlerini ekledi. Lakin RT (Ray tracing – ışın izleme) efektleri aydınlatma sistemini elden geçirmedi. Bunun yerine id Software, oyunun yansımalarını geliştirmek için Ray Tracing’i kullandı. PC’de çok âlâ bir halde çalışan oyunda birçok oyuncu bu ışın izlemeli yansımaların keyfini çıkarabiliyor.
 
Öte yandan Bethesda’nın yanı sıra Warner Bros, Capcom, Bandai Namco ve Square Enix de Denuvo’yu eski oyunlarından kaldırdı. Birinci etapta oyunlara dahil edilen bu müdafaa muhakkak bir mühlet sonra projeden kaldırılıyor. 

İçerik
Sony, Bugün Yeni Bir State of Play Etkinliği Düzenliyor: İşte Detaylar

 Sony Interactive Entertainment, 14 Eylül yani bugün TSİ 23:59'da yeni bir State of Play aktifliğine1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Dikkat Çekici Yeni Korku Oyunu UNFOLLOW için Kısa Fragman Yayınlandı

 Serafini Productions tarafından geliştirilen gerçeküstü olayları mevzu alan dehşet oyunu UNFOLLOW için kısa bir tanıtım1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Valorant Siyah Ekran Sorunu 2022

Dünya çapında 12 milyondan fazla kullanıcısı olan Valorant siyah ekran sorunu 2022 yılı itibari ile1

6 dk. 103 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.