KATEGORİLER
Kripto Al Sat

TurkNet’te 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı!

Turknet Te 12 Ay Sabit Fiyat Firsati169687 0 Taahhütsüz internet arayanların birinci tercihlerinden biri olan TurkNet, müşterilerin fiyat artışından etkilenmemesi için 12 ay sabit fiyat avantajı sunuyor. Kullanıcılar tek seferde ya da bankalarının sağladığı taksit seçeneğiyle 12 aylık fiyatı peşin ödeyerek fiyat artışından etkilenmiyor. Üstelik aylık ödemeye kıyasla ayda 20 TL daha avantajlı fiyattan ödüyor.

12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı ile TurkNet, 12 ay fiyat sabitleme avantajı sunuyor. Hem de mevcut fiyatı ayda 299,90 TL olan hizmeti 279,90 TL üzerinden sabitleyebiliyorsunuz. Ödemeyi tek çekim olarak yahut bankanızın taksitlendirme kampanyalarından yararlanarak taksitli bir formda yapabilirsiniz.

Fiyatı sabitlemek için taahhüt vermeye gerek yok. Üyeliğinizi dilediğiniz vakit iptal edebiliyor ve kullanmadığınız ayların para iadesini alabiliyorsunuz.

Müşterilerine özgür internet tecrübesi yaşatan TurkNet, sabit fiyat fırsatından yararlanan müşterilerine dilediği vakit iptal edebilme imkanını sunmaya devam ediyor. 12 ay peşin ödemeyi yapsanız dahi olarak aboneliğinizi dilediğiniz vakit sonlandırabiliyor ve para iadesi alabiliyorsunuz. Kotasız, limitsiz ve dilediğiniz vakit iptal edebilme imkanıyla özgür internet hizmeti arıyorsanız TurkNet’i tercih edebilirsiniz. 

12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı

İçerik
WhatsApp arayüzü yenileniyor: İşte yeni tasarımı

Dünyanın önde gelen iletileşme platformlarından WhatsApp, hem tasarım hem de yeni özellikler ile güncellenmeye devam ediyor.1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Google Pixel Watch 2’nin resmî tanıtımı yapıldı: İşte tasarımı

Google, 4 Ekim’de Pixel aktifliğini düzenleyecek. Lansman öncesinde Pixel 8 ve 8 Pro’nun akabinde Pixel1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Türkiye’ye gelmesi gündemde olan Starlink’in abone sayısı 2 milyonu geçti

SpaceX, uydu internet hizmeti Starlink'in 2 milyon aboneye ulaşarak kıymetli bir kilometre taşını geride bıraktığını1

1 dk. 10 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.