KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Samsung Galaxy S23 Tactical Edition geliyor

Samsung Galaxy S23 En Saglam Haline Kavusuyor169008 0 Samsung uzun yıllardır Xcover ve Active serisi altında dayanıklılık odaklı aygıtlar piyasaya sürüyor. Firmanın bu alanda epeyce büyük bir deneyimi var. Bu sayede bir periyot amiral gemilerinde gördüğümüz dayanıklılık odaklı versiyon geleneği geri dönüyor.

Galaxy S23 Tactical Edition neler sunacak?

Samsung Galaxy S23 Tactical Edition modeli mevcut amiral gemisi serisinin en sağlam üyesi olacak. Özelliklerinin ise özgün Samsung Galaxy S23 modelini temel aldığı söz edilmiş. 6.1 inçlik Dynamic AMOLED ekran ve Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy başta olmak üzere pek çok özellik birebir.

Telefonu güçlü yapan ögeler ise MIL-STD-810H darbelere karşı askeri dayanıklılık, tüm kablosuz temasları kapatan Hayalet Mod, tüm radyo dalgalarını kapatan Covert Lock, sertifikalı 5G ağlarına bağlanan özel mod, Samsung Knox üzerinde daha fazla güvenlik seçenekleri, gece görüş sayılabilir.

Galaxy S23 Tactical Edition bu kadar dayanıklılık özelliğini haliyle kasayı çok daha kalın hale getiren özel kaplaması ile sunuyor. Bu bakımdan her tüketicinin tercih edeceği bir seçenek olmaktan uzaklaşıyor. Galaxy S23 Tactical Edition hali hazırda makul ülkelerin askeri ünitelerinde testlere başladı. Son kullanıcıya ne vakit sunulacak bilinmiyor.

İçerik
Samsung Galaxy S24+ test edildi: S23 Ultra’dan iki kat hızlı

Samsung’un 2024 yılında tanıtacağı Galaxy S24 serisi yavaş yavaş netleşmeye başladı. Bildiğiniz üzere yeni jenerasyon1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
Adobe, İçeriklerin Yapay Zekâyla Yapılıp Yapılmadığını Gösterecek

Amerika Birleşik Devletleri merkezli dünyanın en büyük grafik tasarım şirketi olan Adobe, görsellerin içine eklenecek1

1 dk. 4 Okundu
İçerik
Logitech Loupedeck için Streamlabs eklentisi çıktı!

Logitech'in yakında vakitte çıkardığı konsolu için yeni bir eklentiyi duyurdu. İçerik üreticilerin işini kolaylaştıracak bu1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.