KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Oyunculara müjdeli haber: Tom Clancy’s The Division 3 resmen onaylandı

Oyunculara Mujdeli Haber Division 3 Resmen Onaylandi169035 0 Bildiğiniz üzere Tom Clancy’s Division serisi, Ubisoft’un başarılı markalarından biri olmayı başardı. Lakin The Division 2’nin üzerinden dört yıldan fazla bir vakit geçti ve serinin rafa kaldırıldığına dair söylentiler duymaya başladık. Bugün ise sessizliğini bozan Ubisoft, Tom Clancy’s Division 3’ün yolda olduğunu resmen doğruladı. 

Tom Clancy’s The Division 3 resmen onaylandı

Dün yapılan resmi bir paylaşımda Ubisoft, The Division 1 ve 2’den tanıdığımız Julian Gerighty‘nin The Division markasının Baş İmalcisi olarak atandığını duyurdu. Bu noktada daha evvel yaratıcı direktör misyonunu üstlenen Gerighty’s’in temel odak noktalarından biri, Tom Clancy’s The Division 3 için bir takım oluşturmak ve Tom Clancy’s The Division 2’nin uygun bir halde desteklenmesi olacak.

Dolayısıyla Tom Clancy’s The Division 3 için yeşil ışık yakıldı diyebiliriz. Fakat oyunun çıkış tarihi üzere detaylı bilgiler şimdi paylaşılmadı. Niketim Gerighty’nin, şu anda Kreatif Yönetici olarak yer aldığı Star Wars Outlaws’ın akabinde The Division serisine geri döneceği beliritliyor. Bu nedenle bekleyiş bir müddet daha sürecek diyebiliriz. 

The Division 3 hakkında bildiklerimiz şu an için bunlarla sonlu. Lakin Gerighty, geliştirme sürecinin  ”kalite çıtasını daima olarak ileri itmekle ilgili” olacağını söylüyor. Ayrıyeten Ubisoft, Division 3 yolda olsa da The Division 2’ye olan takviyesini sürdürecek. Lakin bu takviyenin DLC mi olacağı yahut neler içereceği paylaşılmadı. 

İçerik
TikTok için ücretli abonelik dönemi başlıyor

Son yıllarda toplumsal medya platformlarında görmeye başladığımız abonelik sistemleri, kıymetli bir gelir kapısı haline geldi.1

1 dk. 4 Okundu
İçerik
Vivo T2 Pro işlemcisi belli oldu: Performans odaklı model olacak

Vivo, çok yakında T2 serisine yeni model ekleyecek. Hindistan’da tanıtılacak Vivo T2 Pro, MediaTek’in Dimensity1

1 dk. 1 Okundu
Nedir
Site Dışı SEO Nedir? Nasıl Yapılır?

SEO çalışmaları, internet sitelerinin Google, Yandex ya da Bing gibi popüler arama motorlarında üst sıralarda1

2 dk. 9 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.