KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Netflix içeriklerini tanıtacak eğlenceli mağazalar açacak

Netflix Iceriklerini Tanitacak Eglenceli Magazalar Acacak169732 0

Dünyanın piyasa kıymeti açısından en büyük eğlence/medya şirketi olan Netflix, içeriklerini tanıtımını yapmak için eğlenceli mağazalar açmayı planlıyor.

Netflix, insanların alışveriş yapabilecekleri, yemek yiyebilecekleri ve en sevdikleri sinema ve TV gösterileriyle irtibatlı öbür aktifliklerin tadını çıkarabilecekleri “Netflix House” isimli cümbüş odaklı, deneyimsel yerler açmayı planlıyor.

Netflix CEO’su Ted Sarandos, Bloomberg Screentime konferansı sırasında Netflix’i dünya çapında daha da genişletme planlarıyla birlikte 2025 yılında iki yer açmayı planladığını açıkladı. “Disneyland üzere düşünmeyin” diyen Sarandos, Netflix House’un “sadece birkaç yılda bir değil, ayda birkaç kere gidilebilecek bir yer” olduğunu söyledi.

Netflix House’u manalı bir gelir kaynağı olmaktan çok içeriklerini tanıtmanın bir yolu olarak görüyor. Bu yerler, biletli şovlardan restoranlara ve perakende mağazalara kadar değişen farklı yapılara sahip olacak.

Netflix Tüketici Eserlerinden Sorumlu Lider Yardımcısı Josh Simon’un açıklamasına nazaran yakında açılacak yerler perakende, yemek ve canlı tecrübelerin heyecan verici bir karışımını sunacak. Bloomberg’e konuşan Simon, “Hayranlarımızın kendilerini sinemalarımızın ve TV şovlarımızın dünyasına kaptırmayı ne kadar sevdiklerini gördük ve bunu bir sonraki kademeye nasıl taşıyacağımız hakkında çok düşündük” dedi.

Netflix’in bu yeni fikrinin 2025 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde hayata geçmesi bekleniyor.

İçerik
Google Chrome, yeni özelliğiyle videodan ekran görüntüsü almayı kolaylaştırıyor

Google, tanınan masaüstü web tarayıcısı Chrome’a süratli bir formda görüntüden ekran imgesi alma sürecini sağlayan1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Immortals of Aveum beklentilerin altında kaldı, işten çıkarmalar başladı

Electronic Arts Originals’ın ve Ascendant Studios’un FPS tipine farklı bir bakış açısı sunmaya çalıştığı Immortals1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Intel Meteor Lake işlemcili Xiaomi laptop geliyor

Xiaomi, Intel’in şimdi duyurmadığı Meteor Lake işlemcisinden güç alacak bir dizüstü bilgisayar üzerinde çalışıyor. Intel1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.