KATEGORİLER
Kripto Al Sat

iPhone 15 Pro’ya çıkacak Resident Evil Village için tarih verildi

Iphone 15 Pro Ya Cikacak Resident Evil Village Icin Tarih Verildi169092 0 Bildiğiniz üzere Apple, yeni tanıtılan iPhone 15 Pro ve Pro Max modellerinde şimdiye kadarki en güçlü taşınabilir işlemcisi olan yeni A17 Pro yongasına yer verdi. Bu bağlamda en dikkat çeken gelişme işlemcinin grafik yetenekleri olurken, iPhone 15 Pro ve Pro Max’e çıkış yapacak Resident Evil Village için tarih verildi.

Resident Evil Village için tarih verildi

Bugün paylaşılan resmi bir duyuruda Capcom, Resident Evil Village’ın 30 Ekim’den itibaren iPhone 15 Pro’da satışa sunulacağını duyurdu. Ayrıyeten oyunun birebir tarihte iPad’ler için de kullanıma sunulacağını belirtelim. Lakin sadece M1’li iPad Air yahut daha güçlü iPad Pro modellerinde mevcut olacak.

Fiyatlandırma konusunda Resident Evil Village, iPhone 15 Pro modellerinde 4.990 yenden başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Bu da global pazar için 33,50 dolarlık bir fiyata işaret ediyor. Bilmeyenler için Resident Evil Village, iPhone 15 Pro için optimize edilmiş performansla geliyor. O denli ki iPhone 15 Pro’nun adeta bir oyun konsola dönüştüğünü gösteren imajlarda de bunu rahatlıkla görebiliyoruz. Bu noktada hem iPhone 15 hem de iPhone 15 Pro’nun 30FPS’lik bir tecrübe sunacağı belirtiliyor. 

Ayrıca yeni kuşak iPhone’lar için duyurulan tek oyun Resident Evil Village değil. Resident Evil 4 ve Death Stranding de bu yıl içinde iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max’e geliyor. Assassin’s Creed Mirage ise 2024‘ün birinci yarısında satışa sunulacak. Bunun ardından The Division: Resurgence ve Gensin Impact gibi üretimlerin da 2024 yılında çıkış yapması bekleniyor.

İçerik
WhatsApp iPad uygulaması geliyor: Testler başladı!

Tanınan anlık iletileşme uygulaması WhatsApp, bilgisayarların akabinde tabletlere geliyor. iPad için WhatsApp uygulamasının gelmesi uzun1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Google Bard kişiselleşiyor: Bilgileriniz Bellek isimli yeni birimde tutulacak

Tanınan yapay zekâlardan Google Bard'a yeni bir özelliğin geldiği ortaya çıktı. Yeni gelen bu özellik sayesinde1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Ryzen Z1 işlemcili ROG Ally için ilk sonuçlar paylaşıldı

Bildiğiniz üzere birinci etapta AMD Ryzen Z1 Extreme işlemciyle satışa sunulan Asus ROG Ally, geçtiğimiz1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.