KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Instagram, Hikaye paylaşımına yeni kişi kategorileri ekleyecek

Instagram Hikaye Paylasimina Yeni Kisi Kategorileri Ekleyecek169538 0 Tanınan toplumsal medya uygulaması Instagram, yeni bir öykü paylaşacağınız vakit yakın arkadaşlar ve tüm takipçiler olarak iki farklı seçeneğe paylaşmanıza imkan sağlamakta. Lakin ortaya çıkan yeni bir rapora nazaran seçenek sayısı yakında artabilir.

Yakında Insatgram’da özel listeler oluşturarak Öykü paylaşabileceksiniz

Ortaya çıkan yeni bir rapor sayesinde Instagram’ın Kıssaları birden fazla listeyle paylaşma yeteneğini test etmeye başladığı ortaya çıktı. Halihazırda mevcut olan Yakın Arkadaşlar seçeneğine ek olarak bu yeni özellik, kullanıcılara belli arkadaşlarını bir listeye ekleme ve kullanıcılar yeni bir kıssa paylaşmak istediklerinde bu makul kümeyle kıssa paylaşma esnekliği sağlayacak.

Instagram Hikaye Paylasimina Yeni Kisi Kategorileri Ekleyecek169538 1 Şimdi test kademesinde olan bu özellik, kullanıcılara toplumsal medyada daha fazla saklılık sunacak ve tıpkı vakitte onlara daha fazla esneklik sağlayacak. Kullanıcılar, yayınladıkları içeriğin tipine nazaran birden fazla liste oluşturabilecek ve öyküleri paylaşabilecek. Liste oluşturulduktan sonraysa bir kıssa yayınlamadan evvel uygulama, kullanıcılara öykünün hangi listede yayınlanması gerektiğini soracak.
İçerik
X’te paylaşılan haberlerdeki başlıklar kaldırılmaya başlandı

X'teki gönderileri, bilhassa de yüklü olarak haber ve medya yayınlarını takip ediyorsanız artık bunlar gözünüze1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Elon Musk, Mars için tarih verdi: “Dört yıl içinde”

SpaceX CEO'su Elon Musk, Starship roketinin geleceği hakkında açıklamalar yaptı. Musk, Starship'in ikinci test uçuşunda1

2 dk. 3 Okundu
İçerik
Galaxy Tab A9 lansmandan önce test edildi: İşte özellikleri

Samsung, amiral gemisi aygıtların yanı sıra orta ve bütçe odaklı eser yelpazesini de genişletmeye devam1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.