KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Google, şimdiden iPhone 15 ile dalga geçmeye başladı

Google Simdiden Iphone 15 Ile Dalga Gecmeye Basladi168485 0 Google, Apple ile dalga geçmekten vazgeçmiyor. #BestPhonesForever serisine eklenen yeni görüntüde iPhone ile Pixel telefon yan yana sohbet ediyor ve iPhone’un eksik kaldığı yanlar bir defa daha kullanıcılara hatırlatılıyor. Ayrıyeten asıl aktifliğin Apple Wonderlust değil, 4 Ekim Pixel aktifliği olacağına dikkat çekiliyor.

Reklamda iPhone ile Pixel telefon, havlular ve mumlar ortasında bir spada dinlenirken, birbirleriyle sohbet ederken tasvir ediliyor. iPhone, aktifliklerin eskisi üzere olmadığından bahsederek Android telefonların yeteneklerine değiniyor. Eski fotoğrafları canlandırmak, bilinmeyen aramaları yapay zeka ile yanıtlamak, bildirileri canlı çevirmek üzere iPhone, kendinde olmayan özellikleri sıralıyor ve Apple’ın da bir sürprizi olduğunu söylüyor. Pixel’in ne üzere? sorusuna cevap malum: USB-C şarj.

Google, Pixel 8, Pixel Watch ve fazlasını tanıtacağı Pixel aktifliğine atıfta bulunarak “4 Ekim’e kadar keyfinize bakın” sloganıyla görüntüyü sonlandırıyor.

İçerik
Bir Windows 11 hatası ironik bir şekilde Dosya Gezgini’ni hızlandırıyor

Windows 11'deki Dosya Gezgini'ni işletim sisteminin evvelki sürümleriyle karşılaştırdığımızda en süratlisi değil. Belgeleri açtığınızda yavaş1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
The Elder Scrolls VI’dan kötü haber: Xbox ve PC’ye özel olacak

Bildiğiniz gibi The Elder Scrolls serisinin yeni oyunu The Elder Scrolls VI için heyecanlı bekleyiş sürüyor. O denli ki1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
Fotoğrafı çekilen ilk kara deliğin döndüğü keşfedildi

Dünya'dan 55 milyon ışık yılı uzaklıkta bulunan ve Güneş'ten 6,5 milyar kat daha büyük bir1

3 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.