KATEGORİLER
Kripto Al Sat

EA Önümüzdeki Hafta Yeni WRC Oyununu Açıklayacak

 
Electronic Arts, önümüzdeki hafta yeni World Rally Championship (WRC) oyununu duyuracak. Grup attığı bir Twitter gönderisinde” EA Sports WRC’nin tam duyurusu için 5 Eylül’de bize katılın” tabirlerini kullandı.
 
Duyurunun dışında çeşitli sızıntılar da ortaya çıktı
 
22968805 959E 41Ba Ae9E D850Da79D810 
 
Duyurunun dışında oyun hakkında çeşitli sızıntılar da ortaya çıktı. Birçok sızıntı haberiyle karşımıza çıkan ve bu sızıntıların gerçek bir biçimde yer bulduğu Billbil-kun, oyunun 3 Kasım 2023’te piyasaya sürüleceğini ve Champions Sürümü sahiplerine üç günlük erken erişim sağlanacağını belirtti.
 
Diğer taraftan Codemasters, 2020 yılında WRC lisansının haklarını garanti altına aldı ve 2023’ten başlayarak beş yıl boyunca yılda bir WRC oyunu yayınlamayı kabul etti. Bir yıl sonra Codemasters, Electronic Arts tarafından satın alındı. Öte yandan EA Sports WRC’nin başlangıçta Temmuz 2023’te piyasaya sürülmesinin planlandığı lakin bu yılın sonuna ertelendiği argüman edildi.
 
Yeni yarış oyunu WRC, PS5, Xbox Series X/S ve PC’de mevcut olacak. Ek olarak Standart Sürüm ve Champions Sürümü oyunculara sunulacak. Champions sürümü temel oyunu ve beş dönemlik oyun genişletmelerini içerecek. 
 

 

İçerik
Borderlands Geliştiricisi Gearbox’ın Potansiyel Satışı Söz Konusu: Kim Satın Alacak?

 Embracer Group bünyesinde bulunan ve Borderlands serisinin geliştiricisi olarak karşımıza çıkan Gearbox Entertainment, konuya aşina üç1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Mobil Oyun Final Fantasy 7 Ever Crisis’i PC’de 4K Olarak Oynayabilirsiniz

 Square Enix tarafından oyunculara sunulan taşınabilir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy 7 Ever Crisis1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
PUBG Nations Cup 2023 Başlıyor!

 KRAFTON, 16 ülkenin 15-17 Eylül tarihleri ortasında Güney Kore'nin Seul kentinde yer alan Sangam afreeca1

2 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.