KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Bethesda tarihinde bir ilki yaşıyor: Starfield, 10 milyon oyuncuyu geçti!

Bethesda Tarihinde Bir Ilk Starfield 10 Milyon Oyuncuyu Gecti168962 0 Starfield, geliştiricinin astronomik bir sayı olarak isimlendirdiği 10 milyon oyuncu hududunu geçti. Geliştirici, Twitter (X) üzerinden Bethesda tarihindeki en büyük açılışı gerçekleştiren 10 milyondan fazla oyuncu teşekkür bildirisini iletti.

Starfield, 8 Eylül’de altı milyon oyuncuyu geçmişti. Xbox’ın başındaki isim Phil Spencer da çıkış gününde eşzamanlı oyuncu sayısının bir milyonu aştığını duyurmuştu. 6 Eylül’de PC ve Xbox konsolları için çıkan oyun, şu anda 10 milyon oyuncuya ulaşmış durumda lakin bu sayı tüm platformları mı kapsıyor aşikâr değil. Oyuncuların oyunun hangi sürümünü oynadıkları da açıklanmadı.

[bkzdh=168775

Starfield, Steam’in küresel en çok oynanan ve en çok satanlar listesinde kalmaya devam ediyor. Bu ortada oyun için en az bir büyük genişletme doğrulandı fakat ayrıntılar muhakkak değil. Bethesda’nın uzun güncelleme sözü de var. Tüm platformlarda resmî modlama dayanağı de 2024 başlarında gelecek.

İçerik
Google’ın yazılımla devre dışı bıraktığı Pixel 8 özelliği ortaya çıktı

Google, Pixel 8 ve Pixel 8 Pro telefonun DisplayPort temasını desteklemediğini tabir etmişti fakat birtakım1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Intel duyurdu: Eski marka ismine resmen veda ediliyor

Bildiğiniz üzere Intel'in 2008 yılında piyasaya sürülen ''Core i'' marka şemasında değişikliğe gideceği söyleniyordu. O1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
Noctua, 15. Nesil Intel işlemciler için ilk soğutucuları sergiledi

Intel'in yeni kuşak LGA 1851 soketli anakartları ve işlemcileri hala bir yıl uzakta olabilir fakat1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.