KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Artık daha akıllı: Karşınızda Xiaomi Watch 2 Pro ve fiyatı

Xiaomi Watch 2 Pro Tanitildi Iste Fiyati Ve Ozellikleri169185 0 Xiaomi, yeni Xiaomi 13T ve 13T Pro‘nun yanı sıra yeni Watch 2 Pro‘yu da tanıttı. Yeni akıllı saat kimi kıymetli özellikler getiriyor. Bunlardan en kıymetlisi aygıtın, yazılım cephesinde Google’ın Wear OS işletim sistemiyle birlikte geliyor olması. Xiaomi tıpkı vakitte Smart Band 8’in küresel versiyonunu da kullanıcılarla buluşturdu. Gelin artık Xiaomi Watch 2 Pro fiyatı ve özelliklerine bakalım.

Her taraftan daha akıllı: Xiaomi Watch 2 Pro

Watch 2 Pro, indirilebilecek çok çeşitli üçüncü taraf uygulamalara sahip tam teşekküllü bir Google Wear OS akıllı saati olarak karşımıza çıkıyor. Saatin sadece Bluetooth veya LTE modelleri mevcut olup, ikincisi eşleştirilmiş bir akıllı telefon olmadan da arama, ileti alma ve temasta kalmanıza imkan tanıyor.

Xiaomi Watch 2 Pro Tanitildi Iste Fiyati Ve Ozellikleri169185 1 Xiaomi Watch 2 Pro, 466 x 466 piksel çözünürlüğe ve 600 nit‘e kadar en yüksek parlaklığa sahip 1,43 inç AMOLED ekran ile geliyor. Saat, Always on Display ve evvelce yüklenmiş 20 saat kadranı ile birlikte kutusundan çıkıyor. Qualcomm’un Snapdragon W5+Gen1 giyilebilir platformundan gücünü alan Watch 2 Pro’da 2GB RAM ve 32GB depolama alanı bulunuyor. Ayrıyeten çift bant GNSS konumlandırma, Wi-Fi, Bluetooth 5.2 ve NFC bağlantı özelliklerine de sahip. WearOS sayesinde NFC üzerinden ödeme süreci gerçekleştirilebiliyor. Watch 2 Pro ayrıca 5ATM dayanıklılığına da sahip.
Xiaomi Watch 2 Pro Tanitildi Iste Fiyati Ve Ozellikleri169185 2 Xiaomi, Watch 2 Pro’da 7/24 kalp atış hızı ve kandaki oksijen seviyesi takibinin yanı sıra uyku ve gerilim takibi de sunuyor. Watch 2 Pro ayrıyeten 150’den fazla spor modu için aktivite takibini desteklerken beden yağ yüzdesi ve kas kütlesi üzere beden kompozisyonu ölçümlerini iddia etmek için bir Biyoelektrik empedans sensörüne sahip.

Watch 2 Pro’da Bluetooth’lu modelde 65 saate kadar, LTE modelinde ise 55 saate kadar kullanım sağlayan 495 mAh pil bulunuyor. Hasebiyle her iki aygıtta da rahatlıkla iki günlük pil ömrü elde edilebilecek. Şarj süreci ise tescilli iki pimli manyetik şarj aygıtı aracılığıyla gerçekleştiriliyor.

Xiaomi Watch 2 Pro fiyatı ne kadar?

Xiaomi Watch 2 Pro şimdilik Türkiye pazarında satışa sunulmadı. Aygıt hâlihazırda küresel raflarda yerini almış durumda. Xiaomi Watch 2 Pro’nun Bluetooth versiyonu 269 euro fiyat etiketine sahipken eSIM temelli LTE versiyonu ise 349 euro fiyata sahip.

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=vJg4AQxh9h]

İçerik
Nvidia, şimdiden DLSS 10 hayali kuruyor: Eksiksiz bir nöral işleme sistemi

DLSS 3.5'in gelişi, Cyberpunk 2077'nin 2.0 güncellemesi ve Phantom Liberty genişleme paketinde nitekim dev geliştirmeler1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
EasyCep, Azerbaycan pazarına giriyor

Yenilenmiş telefon teşebbüsü EasyCep, Türkiye’deki büyüme muvaffakiyetini yurt dışına taşımak istiyor. Şirketten yapılan açıklamaca EasyCep’in1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
AMD Ryzen 8000 APU’lar netleşti: Harici GPU’lar rafa kalkıyor

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz Ocak ayında tanıtılan AMD Ryzen 7000 Phoenix APU'lar, hem dizüstü hem de el1

2 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.