KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Apple Watch deri kordon sevenler için üzücü gelişme: Apple, üretimi durduruyor!

Apple Watch Icin Deri Kordon Uretmeyecek168472 0 Apple Wonderlust aktifliği yaklaştıkça iPhone 15 ve aksesuarlarıyla birlikte söylentiler artmaya başladı. Apple’ın iPhone’lar için deri kılıf sunmayacağı istikametinde söylentilerin akabinde Apple Watch deri kordon seçeneğinin de olmayacağı söylentisi ortaya çıktı.

Yeni bir rapora nazaran, Apple Watch Series 9’un piyasaya sürülmesiyle birlikte Apple mağazalarında deri kayışların satışı son bulacak. Bu, Apple ile Hermes ortasında 2015’te başlayan iştirakin da son bulacağı manasına geliyor. Bu söylentinin çıkma noktası; Apple’ın Hermes deri kayışlarda çalışanlarına %90’a varan indirim sunması. Apple’ın bir eserde çalışanlarına bu kadar indirim sunması o eserin yakında kullanımdan kaldırılabileceğinin bir işareti. 2021’de HomePod da üretimden kaldırılmadan evvel birebir fırsat sunulmuştu.

Şu anda Apple Store’da baklalı model deri kayış, çağdaş tokalı kayış ve Hermes kayışları listeleniyor. Fakat, “Yeni” olarak etiketlenen modeller dahil hiçbiri satışta değil.

Premium kalite nedeniyle Apple’ın deri kılıf yahut kayışlarını tercih eden kullanıcılar artık direkt Apple’dan satın alamayacak. Derinin karbon ayak izi hayli yüksek ve Apple, kendini her vakit etraf dostu bir şirket olarak konumlandırıyor. Bu bağlamda deri aksesuar üretiminin sonlandırılacak olması sürpriz olmadı.

İçerik
TikTok için ücretli abonelik dönemi başlıyor

Son yıllarda toplumsal medya platformlarında görmeye başladığımız abonelik sistemleri, kıymetli bir gelir kapısı haline geldi.1

1 dk. 4 Okundu
İçerik
2024, Microsoft sayesinde AMD için büyük bir yıl olacak

Yapay zekanın yükselişinden şimdiye kadar en düzgün faydalanan şirket elbet Nvidia oldu. Pahasını 1 trilyon1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
Hangi Yazılım Dili Ne İşe Yarar?

Bilgisayar yazılım dilleri, programcıların bilgisayarlar ile iletişim kurabilmesini sağlayan bir dizi kod yapılarıdır. Programcının yazdığı1

2 dk. 8 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.